PROJELER

ALBÜMLER

ERDOĞAN TOK; “YOL MEDENİYETTİR”

01 Ocak Perşembe 1970

 

 

İlkadım Belediyesi ilçede bulunan cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tok, "Yol medeniyettir diyerek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz." dedi.

 

 

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe bazında başlatılan yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Kadıfekale Mahallesi Çimenli Caddesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Bölgedeki çalışmaları yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok vatandaşların istek ve önerilerini de dinledi. 350 metre uzunluğunda ki Çimenli Caddesine başlatılan çalışmalarda yaklaşık 350 ton asfalt döküldü.

 

“350 TON SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ”

Vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda çalışmaların sürdüğü belirten ve hız kesmeyeceğinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım Belediyesi olarak göreve geldiğimizden bu güne altı aylık bir süre geçti. Belediyemizin geçmiş borçları ile yapılandırılması ile ilgili mücadelemiz oldu ama hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Mahallelerimizde tamir tadilat, yama satıh kaplama ve sıcak asfalt çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar ihtiyaca göre yapılıyor. Mahalle sakinlerimizin muhtarımızın talepleri doğrultusunda onarımları gerçekleştiriyoruz. Bugün Kadıfekale mahallesi Çimenli caddesinde gerçekleştirdiğimiz asfalt uygulamasından halkımız son derece memnun. Bu yolun asfaltı en son yine bizim zamanımızda yani yaklaşık olarak 6-7 yıl önce yapılmıştı. Yolun durumu oldukça kötü bir haldeydi ve yine halkımızın talebi ve isteği üzerine yolun onarımına tekrar başladık. Bu caddemiz 350 metre uzunluğunda bu caddemize takriben 350 ton sıcak asfaltını dökerek bu yolumuzu bitirmiş olacağız. Bu hizmetimiz sadece Kadıfekale mahallemizde sınırlı kalmayarak bütün mahallelerimizde bu çalışmalarımızı yapacağız. Yol medeniyettir diyerek, hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz." dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER