PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM ÖRNEK OLACAK

01 Ocak Perşembe 1970

 

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u ziyaret eden, AK Parti Rize Milletvekili, Samsun Koordinatörü Hasan Karal "İlkadım şeffaf belediyeciliğin örneği olacak" dedi.

 

AK Parti Rize Milletvekili, Samsun Koordinatörü Hasan Karal İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Başkan Tok, AK Parti Rize Milletvekili, Samsun Koordinatörü Hasan Karal ve beraberindeki heyete belediye binasını gezdirdi.

 

"ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞE ÖRNEK"

İlkadım Belediyesi içinde kısa bir gezi yapan Milletvekili Hasan Karal, "İlkadım şeffaf belediyecilikte örnek olacaktır." dedi. İlkadım'ın her geçen gün adından söz ettirdiğin altını çizen Karal, "İlkadım Belediyesi'nde gerçekleştirdiğimiz kısa bir gezinin ardından görüyoruz ki İlkadım'da şeffaf belediyecilik ön planda her şey göz önünde kapalı kapı yok. İlkadım şeffaf belediyecilikte kısa süre içinde örnek olacaktır ve adından sıkça söz ettirecektir." dedi.

 

"BÜYÜK ADIMLAR ATTIK"

"Bir dizi ziyaretler için Samsun'a gelen AK Parti Rize Milletvekilimiz, Samsun Koordinatörü Hasan Karal'ı belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Yoğun programlarından vakit ayırarak bizleri ziyaret etmesinde ötürü kendisine ve heyetine teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz ilk gün AK Parti Belediyeciliğini İlkadım'a tekrar kazandırdık. Şeffaf belediyecilik noktasında büyük adımlar attık. Kapılarımızı her zaman halkımıza açık tuttuk ve bu duruşumuzu hep koruduk. Çünkü bizleri bu odalara bu makama getirenler halkımızdır. Bu sebepten ötürü her zaman halkımız ile iç içeyiz." diye konuştu.

 

Ziyaretin ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Rize Milletvekili, Samsun Koordinatörü Hasan Karal'a Samsun'un simgesi haline gelmiş Saathane Meydanı'nda bulunan Saat Kulesi işlemeli çini tablo armağan etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER