PROJELER

ALBÜMLER

Derebahçeye yapılacak Kültür ve Yaşam Merkezi’nin startı verildi

01 Ocak Perşembe 1970

Erdoğan Tok:

 Derebahçeye yapılacak Kültür ve Yaşam Merkezi'nin startı verildi.

“ Mayıs ayı sonunda ilk kazma vurulacak”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yapımı için ihalesine çıkılan Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin Mayıs ayının sonuna doğru temelini atmayı hedeflediklerini söyledi.

“ÇOK AMAÇLI TESİS”

İlkadım Belediyesi tarafından Derebahçe mahallesi’nde 6 dönümlük alana kazandırılacak olan Kültür ve Yaşam Merkezi’nin ihalesine çıkıldı.  İhalesine çıkılan çok amaçlı tesisinin genel seçimler öncesi temellerinin atılacağını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  İçersinde modern düğün salonu, etüd merkezleri, sinema salonu,  fitness salonları, kafeteryası, mescid gibi birçok alanın bulunacağı çok amaçlı kültür ve yaşam merkezinin bölgede ihtiyaç olan önemli bir boşluğu dolduracağını kaydetti.

PROJELER SIRASIYLA HAYAT BULUYOR

Geleceğe dönük hedefledikleri projeleri sırasıyla hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Belediye olarak halkın istek ve talepleri ön planda tutan insana yatırım yapan bir belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.  "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın" sözü, bizim için çok önemlidir. İnsanımızın mutluluğu ve huzuru bizim için önemli. İnsan mutlu olursa, toplum huzurlu olur.  İnsanımızın hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini istiyoruz”  diye konuştu.

“HER ADIMDA İLKADIM ”

Herkesimi ilgilendiren çalışmalar yaptıklarını  kaydeden Tok, “Kadın, çocuk, genç, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik toplumumuzun her katmanını ilgilendiren projelerimiz de var. 'Önce insan' diyerek, ‘Her adımda İlkadım’ sloganıyla ilçemizde yaşayan herkesin huzur ve mutluluk duyacağı, eğitimde, sporda, kültürde, sanatta, turizmde öncü, gelişen ve kendini yenileyen bir İlkadım için çalışıyoruz” dedi.

 

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER