PROJELER

ALBÜMLER

GENÇLERİN ERDOĞAN ABİSİ

13/03/2015

GENÇLERİN ERDOĞAN ABİSİ

BAŞKAN TOK "YENİ TÜRKİYE’Yİ GENÇLER İNŞA EDECEK"

Yeni Türkiye’nin gençlerin omuzlarında yükseleceğini söyleyen Başkan Tok, “2023 gençliği bölgesinde güçlü milletleri peşinden sürükleyecek Yeni Türkiye’nin aktif gücüdür” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kollarını ziyaret etti. AK Parti İlkadım ilçe binasında haftalık olarak düzenlenen Gençlik Kolları toplantısına katılan Başkan Tok, gençlerle sohbet etmenin yanı sıra  gençlere belediye çalışmalarından bahsetti. Gençlere öğütler veren Tok, "Yorulmak nedir bilmeden çalışın, hiç bir zaman hırsınıza yenik düşmeyin. Yorulmadan, sıkılmadan çalışan kişiler elbet bir gün takdirini alırlar" dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları'na gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu belirten AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar, "İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a ziyaretlerinden ötürü kendim ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Başkanımız her zaman olduğu  gibi yine yanımızda. Her ihtiyacımızda bizleri yalnız bırakmayarak destekleyen, sıkıntılarımızı kısa süre çözüme kavuşturan bir abimiz olduğunu bilmek bizleri daha güçlü yapıyor." dedi.

ERDOĞAN ABİLERİ YANLARINDA

Gençlerin gelecek nesillere ışık olduğunu, gelecek nesillerin şimdiki gençler tarafından şekilleneceğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Genç kardeşlerimle bir arada olmak bizleri heyecanlandırıyor, gençliğime götürüyor. Gençlerimizi aktif, heyecanlı, çalışkan gördükçe bizlere daha çok çalışma azmi, daha çok hizmet aşkı geliyor. Gençlik geleceği şekillendiren nesillerdir. Yani gençlik gelecek demektir. Yorulmak nedir bilmeden çalışın, hiç bir zaman hırsınıza yenik düşmeyin. Yorulmadan, sıkılmadan çalışan kişiler elbet bir gün takdirini alırlar. Bizler her zaman gençlerimizin destekçisiyiz. Parlak fikirler her daim genç beyinlerden çıkmıştır. Bu doğrultuda parlak fikirlere destek olmak biz yerel yöneticilere düşüyor. Yeni Türkiye’yi gençler inşa edecek .Gençlerimiz unutmasınlar ki İlkadım'da onları dinleyen düşüncelerine yer veren bir Erdoğan abileri var. Başkanlık makamları gelip geçicidir. Bizler her kesime kucak açarak gönül bağı kuruyoruz. Gençlerimize abi, büyüklerimize kardeş, ana babalarımıza oğul oluyoruz. Gençlerimizin de Erdoğan abisi onlara desteklerini her zaman sürdürecektir" diye konuştu.

Konuşmaların ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları ve Gençlik Kolları'na bağlı gençler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER