PROJELER

ALBÜMLER

BAŞKAN TOK, BİR TWİTLE EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

01 Ocak Perşembe 1970

BAŞKAN TOK, BİR TWİTLE EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

BAŞKANIM LÜTFEN…

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 11 yaşındaki genç kızın Twitter’dan gönderdiği mesajda anneannesinin bahçesi için çiçek istemesi üzerine ekipleri harekete geçirdi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un Twitter adresine gelen bildirim belediye ekiplerini harekete geçirdi. 11 Yaşındaki Bahar Hande Olgun'un Twitter üzerinden anneannesi Fatma Eke'nin bahçesindeki çiçeklerinin donarak öldüğü belirtmesi ve yeni çiçekler istemesi üzerine İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipleri harekete geçirerek küçük Hande'nin isteğini yerine getirdi.

MUTLU EDEN TWİT

Küçük hande Başkan Tok'a "Sayın Başkanım ben Bahar Olgun, 11 yaşındayım. Rica etsem anneannemin bahçesine çiçek yollar mısınız ? Çünkü çiçekleri dondu" ve "Mahallilerin yaşlıları artık çiçek sevemiyor. Anneannem çok üzülüyor. Lütfen" twitlerini attı. Twitleri gören İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise genç kız Değerli kızım yarın ekiplerimiz isteğinizi yerine getirecekler. Anneannenizin mutlu Olmasını sağlayacağız inşallah" cevabını verdi.  İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bir günden kısa bir sürede minik Hande'nin isteğini yerine getirmesi hem 11 Yaşındaki Hande Olgun'u hem de Anneannesi Fatma Eke'yi oldukça mutlu etti.

ERDOĞAN AMCA BANA YARDIM EDER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un twitter üzerinden gönderilen mesaja hemen cevap vererek isteğini yerine getirmesinden dolayı çok mutlu oluğunu belirten 11 yaşındaki Bahar Hande Olgun, "Anneannem çiçekleri çok seviyor. Anneannemin çiçekleri soğuktan donmuştu, solmuştu. Bende İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan amcanın bana yardımcı olabileceğini düşündüm ve Twitter'dan mesaj gönderdim. Hemen cevap geldi. Bana çiçeklerin yarın geleceğini söyledi. Çok mutlu oldum. Erdoğan Başkanımızın gönderdiği bu çiçekleri dikince anneannemin bahçesi rengarenk olacak. Erdoğan amcaya çok teşekkür ediyorum." dedi. Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u bir kardeş olarak gördüğünü belirten minik Bahar'ın anneannesi Fatma Eke, "İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a böylesi güzel davranışı için teşekkür ediyorum. Bizler Erdoğan Tok'u bir kardeş görüyoruz. Biz onu çok seviyoruz. Hastalığımda dolayı fazla yol yürüyemiyorum. Bu nedenle çiçek almaya gidemiyorum. Torunum Bahar'da Erdoğan amca bize yardım eder diyerek Twitter'dan mesaj gönderdi. Başkanımızda bu mesaja duyarlılık göstererek torunumun isteğini hemen yerine getirdi. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER