PROJELER

ALBÜMLER

Samsun Günlerinde Meşale Kent Vurgusu

01 Ocak Perşembe 1970

-Meşale kent vurgusu İlkadım'ı öne çıkardı.

-Samsun Günlerinde meşale kent vurgusu

İstanbulda düzenlenen 8. Samsun Tanıtım Günlerinde görselliği ile dikkat çeken İlkadım Belediyesi meşale kenti vurgusu ile öne çıktı.

SAMKON(Samsun Dernekler Konfederasyonu)tarafından 8. düzenlenen Samsun tanıtım günleri törenle açıldı. Eyüp Sultan Camiinde kılınan cuma namazının ardından mehteran eşliğinde Feshane'ye gelindi.  2. Mahmut Salonunda yoğun katılımla gerçekleşen Samsun Tanıtım Günleri kurdela kesilerek  ziyaretçilerine açıldı.

"SAMSUN GÜNLERİNİ ÖNEMSİYORUZ"

Samsun'un turizm, örf, adet ve geleneklerinin tanıtıldığı, milletvekillerinin, bürokratların, üst düzey yöneticilerin, iş adamlarının, sanatçıların katıldığı Büyük Samsun buluşmasını önemsediklerini ifade eden İlkadım Belediyesi Basın Yayın Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır, "nBelediye olarak Samsun tanıtım günleri katıulmaktan büyük menuniyet duyuyoruz. SAMKON tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlediği bu organizasyonda ilçemizi en güzel şekilde tanıtıyoruz."dedi.

"İLKADIM GÖRSELLİĞİ İLE ÖNE ÇIKTI"

Görselliği ile dikkat çeken İlkadım Belediyesi standına İstanbullu Samsunlular yoğun ilgi gösterdi. Adını Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün attığı adımdan alan İlkadım ilçesi Samsun tanıtım günlerinde meşale kenti vurgusu yaptı.

BELEDİYELER İLÇELERİNİ TANITIYOR

Samsun Milletvekili Suat Kılıç, SAMKON Başkanı Kaya Aşçı, Belediye Başkanları ve bürokratların katılımıyla gerçekleşen Samsun Tanıtım Günleri'ne İlkadım,  Kavak, Atakum, Bafra, Çarşamba, Tekkeköy, Alaçam, Havza, Terme belediyeleri açtıkları standlarla ilçelerini tanıtttı.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER