PROJELER

ALBÜMLER

Feshane’de Tok’a Sevgi Seli

01 Ocak Perşembe 1970

- Feshane'de Tok'a Sevgi Seli

-Tok'a Feshane'de Görkemli Karşılama

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve  AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı  Fuat Köktaş, İstanbul Eyüp Feshane'de bu yıl 8. düzenlenen  Samsun Tanıtım Günlerinde açılan standları gezdi.

Feshane 2. Mahmut Salonu girişinde SAMKON Başkanı Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından davul ve zurna eşliğinde karşılanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş'a gösterilen ilgi büyüktü. Tüm stantları gezen Başkan Tok ve AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Fuat Köktaş, yöresel ürünleri inceleyerek kendilerine sunulan ikramların tadına baktı.

BÜYÜK BULUŞMA

Samsun'un kültürü, turizmi ve yöresel yemeklerin görücüye çıktığı stantları Fuat Köktaşla birlikte gezen Başkan Erdoğan Tok, Samsun Dernekler Konfederasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerinin büyük bir buluşmaya ve kucaklaşmaya ev sahipliği yaptığını ifade etti.

"SAMSUNLULAR KENETLENMELİ"

Samsunluluk bilinci ve ruhu etrafında herkesin kenetlenmesi gerektiğine işaret eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  " İstanbul'da yaklaşık 800 bin üzerinde Samsunlunun yaşadığı bilinmektedir. Yıllar öncesinde iş ve aş imkanı için İstanbul'a göç eden Samsunlu hemşerilerimizin varlığı küçümsenmeyecek kadar büyüktür. Samsun Tanıtım Günleri kapsamında tüm ilçe belediyelerimizin, derneklerimizin iştirakliyle düzenlenen bu tür organizasyonların birlik ve beraberliğimizi daha da kuvvetlendireceği kanaatindeyim. " dedi.

2-5 Nisan tarihleri süresince 4 gün süren Samsun tanıtım günlerinde belediyeler projelerini, ilçelerinin yöresel kültürünü ve turizmini tanıttı.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER