PROJELER

ALBÜMLER

TOK, GENÇLİK İÇİN ÇALIŞIYOR

01 Ocak Perşembe 1970

TOK, GENÇLİK İÇİN ÇALIŞIYOR

Geleceğin bugünün gençlerinin elinde olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yeni Türkiye'nin temellerinin harcı olacak gençlerimize büyük önem veriyoruz." dedi.

UYUŞTURUCUYA BÜYÜK SAVAŞ

Gençlere büyük önem verdiklerini belirten Başkan Tok, Yeni Türkiye'nin mimarının gençler olduğunu ifade etti. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın sosyal, sportif, eğitim alanlarında donanımlı hale getirmek için çalıştıklarını  kaydeden Tok,  " Samsun'un en büyük ilçesi olan İlkadım'ın tarihi bir bölge olması hasebiyle eski yapıların  yoğun olduğu bir bölgedir. Eski bir yapılaşmaya sahip olan ilçemizde metruk, terkedilmiş eski binalar alkol ve uyuşturucu kullananların yuvası haline geldi. Bizlerde hükümetimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda metruk binaların yıkımına hız kesmeden devam ediyoruz. Gençliğimiz kaybolmaması, daha aktif bir gençliğe daha aydınlık yarınlara sahip olmak için gençlerimize sahip çıkmalıyız. Gençlerimizi bu tür yerlere yönlenmesini engelleyerek sosyal yaşantılarına renk katmak için  İlkadım Belediyesi olarak gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

GENÇLERİMİZE TAM DESTEK

İlkadım Belediyesi’nin gençlerin gelecekleri için büyük adımlar attığını bu adımların gençlerin hayatına yön vereceğinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Gerek spor gerek eğitim gerekse fiziki ve psikolojik destek doğrultusunda her zaman gençlerimizin yanında oluyoruz. Yeni Türkiye'nin temellerinin harcı olacak gençlerimizi her zaman en üstte tutuyor, değerlerine her zaman saygı gösteriyoruz. Belediyemiz kurslarında geleceklerini sağlayabilecekleri mesleki kursların yanı sıra sağlıklı bir yaşam için spor okullarımızda eğitimlerini sürdürüyoruz. Her geçen gün değişerek gelişen teknolojiye ayak uydurmaları için imkanlarımızı önlerine sunmaya devam ediyoruz." diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER