PROJELER

ALBÜMLER

Adam olacak çocuklar Barış Manço şarkıları söyledi

26/04/2015

-Adam olacak çocuklar Barış Manço şarkıları söyledi.

-İlkadım THM Çocuk ve Gençlik Korosu mest etti.

Samsun'da Çocuk ve Gençlik Korosu kurarak bir ilke imza atan İlkadım Belediyesi THM Çocuk ve Gençlik Korosu'nun seslendirdiği Barış Manço şarkıları büyük beğeni topladı.

İlkadım Belediyesi THM Çocuk ve Gençlik Korosu 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında Bulvar  AVM' de verdiği açık hava konseri izleyenleri mest etti.

Şef Ali Rıza Gündoğdu yönetiminde 50 kişiden oluşan koro Türkiye'de Rock müziğin öncülerinden Anadolu Rock Müziğin kurucuları arasında olan Barış Manço'nun 16 eserini seslendirdi. Sahnede yaklaşık 2 saat kalarak Barış Manço'nun eserlerini büyük bir ustalıkla seslendiren İlkadım Belediyesi Çocuk ve Gençlik Korosu büyük alkış topladı.

Samsun'un kültür ve sanat yaşamına belediye olarak büyük katkı sağladıklarını söyleyen İlkadım Belediyesi Basın Yayın Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Oktay Çakır, " Belediye olarak kültür ve sanat faaliyetleri ile öncü bir konumdayız. Konferans, tiyatro, seminer, Panel,  sempozyum, konser etkinlikleriyle Samsun'un kültür ve sanat yaşamına büyük katkılar sunuyoruz. "dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER