PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM ASFALT STARTINI ÇİFTLİKTEN VERDİ

07/05/2015

ÇİFTLİK MAHALLESİNDE YOLLAR YENİLENİYOR

İLKADIM ASFALT STARTINI ÇİFTLİKTEN VERDİ

İlkadım Belediyesi ilçede bulunan cadde ve sokaklarda başlattığı asfalt çalışmalarına hız kesmeden  devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tok, "Halkımız ister biz yaparız" dedi.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe bazında başlatılan yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Çiftlik Mahallesi Hakkıbey Sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Bölgedeki çalışmaları yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok vatandaşların istek ve önerilerini de dinledi. 500 metre uzunluğunda ki Hakkıbey sokakta başlatılan çalışmalarda yaklaşık 700 ton sıcak asfalt döküldü. Halkın isteklerine büyük derecede önem verildiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mahalle esnafını ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Ayrıca Çiftlik mahallesinde gerçekleştirilen böylesi büyük bir çalışmanın altına imza atan İlkadım Belediye Başkanı ve belediye çalışanlarına teşekkür eden Çiftlik Mahallesi Muhtarı Fatma Aksoy  “Halkımız ve esnafımızın isteğini geri çevirmeden büyük özveri ile asfalt çalışmalarına mahallemizden start veren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 “ÇİFTLİĞE 700 TON SICAK ASFALT”

Vatandaşların ve esnafın yoğun istek ve talepleri üzerine yaz asfalt çalışmalarının başlangıcını Çiftlik Mahallesinden verildiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım Belediyesi olarak yaz sezonun başlaması ile beraber asfalt çalışmalarımıza başlamış olduk. Bütün mahallelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şuan da Çiftlik Mahallesi Hakkıbey sokakta sıcak asfalt çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 500 metre uzunluğunda ki caddemizde gerek asfalt gerek kaldırım çalışmaları itina ile yapılıyor. Daha önceki zamanlarda bu caddemize uygulanan parke taş çalışmamız oldukça yıpranmış yolda çukurlar meydana gelmişti. Mahalle sakinlerimiz ve esnafımızın isteği üzerine programa aldığımız sıcak asfalt çalışmamızın startını bu noktadan verdik. Asfalt çalışmalarımızın sadece belirli noktalarda değil ilçe genelinde yapılan program dahiline devam ediyor. İlkadım ilçemizi daha ferah daha yaşanılabilir hale getirmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece Çiftlik Mahallesi Hakkıbey caddemizde takriben  700 - 800 ton sıcak asfalt dökümü yapılmaktadır” diye konuştu.

 

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER