PROJELER

ALBÜMLER

Tok Huzurevi Annelerin Yüzlerini Güldürdü

01 Ocak Perşembe 1970

Tok Huzurevi Annelerin Yüzlerini Güldürdü.

Anneler Günü dolayısıyla Samsun Huzur Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Tok, “ Bizim için annelerin mutluluğu, annelerin huzuru, annelerin yüzlerinin gülmesi her şeyin üzerindedir.”dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anneler Günü dolayısıyla Samsun Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.   Yaşlıları bu özel günde yalnız bırakmayan Başkan Erdoğan Tok, karanfil ve şal dağıtarak yaşlılarla birlikte pasta kesti.

“ELLERİNİ ÖPEREK HAYIR DUALARINI ALDI”

Huzurevine yaptığı ziyarette yaşlılarla tek-tek ilgilenen Başkan Erdoğan Tok, onlarla sohbet ederek istek ve taleplerini aldı.  Kendisine büyük ilgi gösteren yaşlıların ellerini öperek hayır dualarını Anneliğin en yüce duygulardan biri olduğunu ifade etti. Amaçlarının, onların gönüllerini okşamak ve onların tutabilecekleri bir elin olduğunu göstermek olduğunu Başkan Erdoğan Tok,  Annelerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini söyledi.

“ANNELER BAŞIMIZIN TACI”

Başkan Tok, "Annelerimiz bizim başımızın tacıdır. Onların kıymetini iyi bilmeyiyiz. Yaşama gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren hep onların desteğini gördük. Hayat boyu yol göstericimiz, koruyucumuz, en büyük destekçimiz annelerimiz sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır.  Annelik en yüce duygudur. " diye konuştu.

Konuşmanın ardından Başkan Erdoğan Tok huzurevinde kalan yaşlılarla birlikte pasta keserek koronun söylediği şarkılara eşlik etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER