PROJELER

ALBÜMLER

TOK’TAN SAMSUNPOR’A FORMALI DESTEK

01 Ocak Perşembe 1970

-TOK'TAN SAMSUNPOR'A FORMALI DESTEK.

-BAŞKAN TOK, CEKET TAKIMINI ÇIKARDI FORMAYI GİYDİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok bugün oynanacak Samsunspor - Alanyaspor maçı nedeniyle makamına Samsunspor forması ile geldi. Başkan Tok makama gelen ziyaretçilerini ve misafirlerini Samsunspor forması ile karşıladı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Samsunspor’a destek olmak amacıyla bugün makamına Samsunspor formasıyla geldi. Başkan Tok sabah saatlerinden itibaren makamına gelen misafirlerini Samsunspor formasıyla karşılayarak “Bugün günlerden Samsunspor” diyerek herkesin şehrin takımı Samsunspor’a sahip çıkması gerektiğini söyledi. Başkan Tok ayrıca bu akşam oynanacak Play-Off mücadelesinin il maçı olan Samsunspor - Alanyaspor karşılaşması için herkesi Samsun 19 Mayıs Stadyumuna desteğe davet etti.

SAMSUNSPOR ŞEHRİN MARKASI

Samsunspor şehrimizin için büyük bir markadır. Yıllarca Süper Ligde üstün başarılar gösteren takımımız maalesef PTT 1.Liginde mücadelesini sürdürüyor. Bu dönem Play-Off oynama hakkını elde ettik.  İlk maçımızda kendi sahamızda Alanyaspor ile karşılaşacağız. Biliyoruz ki Samsunspor’a gönül veren taraftarından yöneticisine sporcusundan şehrine herkes buna inandı Samsunsporumuzun Süper Lige çıkması için bir birliktelik oluşturdu.  İlkadım Belediye Başkanı olarak Samsunsporumuza destek amaçlı bugün belediyemizde vatandaşlarımızı, konuklarımızı Samsunspor forması ile karşılıyoruz. Sadece şahsım olarak değil halkımızı karşılayan çalışanlarımızda Samsunspor forması giymek sureti ile bu desteğimizi sürdürüyoruz.  Bu konuda tüm şehrimize bugün kırmızı  beyaz olarak sokaklarda gezmelerini belirtmek istiyorum.  İlkadım Belediyesi olarak hem belediye binamızı kırmızı beyaza boyayarak, hem de bugün itibari ile isteyen tüm personelimizin formasıyla t-shirtü  atkısı ile görevine gelmeleri noktasında hassasiyet gösterdik. Tüm Samsun halkımızı bugün saat 19:00’da Samsun 19 Mayıs Stadyumuna şehrimizin takımına sahip çıkmaya, destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

Öte yandan İlkadım Belediyesi İletişim Merkezi çalışanları da gün boyunca vatandaşları Samsunspor forması ile karşılayarak ağırladı.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER