PROJELER

ALBÜMLER

TOK”7 HAZİRAN GELECEĞİMİZİ BELİRYECEK OLAN SEÇİMDİR”

01 Ocak Perşembe 1970

BAŞKAN TOK”7 HAZİRAN GELECEĞİMİZİ BELİRYECEK OLAN SEÇİMDİR”

TOK, “ESKİ TÜRKİYE’Yİ HATIRLAYARAK SANDIK BAŞINA GİDİN”

Seçim çalışması kapsamı köy ziyaretlerini gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  7 Haziran yeni nesillerimizin geleceğini belirleyecek olan bir seçimdir, sandıklara sıkı sıkı sahip çıkalım dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok seçim çalışmaları kapsamında köy statüsünden mahalle statüsüne geçen Çandır, Çanakçı ve Kadamut mahallelerini ziyaret etti. Büyük sevgi ve ilgi ile karşılanan Başkan Tok mahalle sakinleri ile uzun süre sohbet ederek 7 Haziran seçimleri hakkında detaylı bilgi verdi. Gençlerin 7 Haziran günü sandık başında olmalarının büyük önemi olduğunu belirten Başkan Tok,  7 Haziran seçimleri dönüm noktasıdır hep birlikte sandıklara sahip çıkacağız dedi.

“7 HAZİRAN GELECEK NESİLLERİMİZİN SEÇİMİDİR”

Mahalle sakinlerine eski Türkiye’yi anımsamalarını ve sandıklara giderken bu bilgilerin hafızalardan silinmemesi gerektiğinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ 2 gün sonra gerçekleşecek olan seçimler ülkemizin, gençlerimizin yeni nesillerimizin geleceğini belirleyecek olan bir seçimdir. Kardeşlerimiz bacılarımız sandık başına oy kullanmaya giderken eski Türkiye’nin o görüntülerini gözlerinde canlandırmalarını önemle belirtmek istiyorum. Hastane, ilaç, muayene kuyruklarını unutulmamasını istiyorum. Köylerimizde bırakın asfaltı elektriğin olmadı günler çok uzak değil 2002 yılına kadar bu böyleydi. Sizlerde sandık başına giderken bu görüntüleri unutmadan gidip oyunuzu kullanın. 2002 yılında 5 yaşında olan bir çocuk bu seçimde oy kullanacak. Yani 5 yaşındaki bir çocuk 2002 yılı öncesini ve o yılları hatırlaması biraz zor bir durum. Anne babalara, ağabey ablalara burada büyük bir iş düşüyor. Bu seçimde oy kullanacak çocuklarımıza gençlerimize eski Türkiye’mizin halini anlatın onlara o kötü durumları gösterin. Gençlerimiz çocuklarımızın bunları bilerek sandık başına gitsinler. Aman gençlerimizi sandıklardan uzaklaştırmayın tam aksine gençlerimizi evlatlarımızı sandık başına götürerek oylarını kullandıralım. Bu seçim sadece bir Milletvekili seçimi değil bu seçim Türkiye’mizin, çocuklarımızın gelecek nesillerimizin  seçimidir. Her zaman olduğu gibi güçlü bir şekilde sandıklarımıza sahip çıkarak bir kez daha yeni Türkiye yolunda en büyük adımı atalım” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER