PROJELER

ALBÜMLER

ÇOCUKLAR 1 İSTEDİ TOK 2 VERDİ

01 Ocak Perşembe 1970

BAŞKAN TOK  ÇOCUKLARI KIRMADI

ÇOCUKLAR 1 İSTEDİ TOK 2 VERDİ

KAZIMKARABEKİR’E İKİ MÜJDE BİRDEN

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kazımkarabekir Mahallesinde gerçekleştirdiği incelemelerde önünü keserek futbol sahası isteyen çocuklara hem futbol sahası hem de bu sahaya ek olarak modern bir halı saha sözü verdi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Kazım Karabekir Mahallesi’nde gerçekleşen yol yapım çalışmalarını inceledi. Başkan Tok, daha sonra Mahalle Muhtarı Murat Türer ile birlikte mahalleyi gezdi. Gezi esnasında Erdoğan Tok’un önü mahallenin çocukları tarafından kesildi. Çocuklardan birisi “ Top oynayacağımız bir yerimiz yok. Lütfen bize bir futbol sahası yapın.” demesi üzerine Başkan Tok çocukları koltuğunu altına alarak bir süre birlikte yürüdü. Çocuklara yeni futbol sahasının yerini göstererek, “Siz isteyin Erdoğan amcanız size yapar” diyerek çocuklara futbol sahası için söz verdi. Ayrıca Başkan Tok futbol sahasının ilaveten bir de halı saha kazandırılacağının müjdesini de verdi. Bu habere sevinen çocuklar İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a sarılarak teşekkür etti.

“ÇOCUKLARIMIZI KIRMADIK”

Çocukların ve gençlerin geleceğin yarınları olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Kazımkarabekir mahallemizde gerçekleştirdiğimiz incelemeler esnasında karşımıza çıkan minikler bizlere mahallelerinde futbol sahalarının olmadığını ve top oynamak için futbol sahası istediklerini söyledi. Bizlerde çocuklarımızın bu isteğini kırmadan hemen konuyu çözüme kavuşturarak futbol sahası yapacağımız alana çocuklarımızı götürerek müjdeyi verdik. Çocuklarımız yarınlarımızdır. Çocuklarımızı spora oyuna teşvik etmezsek tam aksine yavrularımız kötü alışkanlıklar edinirler. Bizlerde bu nedenle yavrularımızı yarınlara hazırlamak için çocuklarımızı spora teşvik ediyoruz. Yapacağımız bu futbol sahasından ayrı olarak gençlerimize donanımlı her detayı düşünülmüş yeni bir halı saha yapacağız. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER