PROJELER

ALBÜMLER

TOK, “HER NOKTAYA HİZMET İÇİN BURADAYIZ”

01 Ocak Perşembe 1970

ÇANAKÇI MUHTARI ÇOKŞEN “60 YILLIK HİZMET KÖYLERİMİZE 2 HAFTADA YAPILDI”

BAŞKAN TOK, “BİZİM İÇİN ÇİFTLİK NEYSE ÇİVRİL’DE O”

TOK, “HER NOKTAYA HİZMET İÇİN BURADAYIZ”

İlkadım İlçesinde Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen Çanakçı Mahallesi Muhtarı Metin Çokşen “ 60 yıllık hizmetler 2 ay içinde yapıldı.” dedi.

İlkadım Belediyesi tarafından İlkadım İlçe genelinde ki muhtarlarla düzenlenen istişare toplantılarının kapanış toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un katılımı ile Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’nde gerçekleşti. Düzenlenen 4. toplantıya mahalle statüsünden köy statüsüne geçen mahallelerin muhtarları ve İlkadım Belediyesi yöneticileri katıldı. Yeni mahallelerde belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında muhtarlara detaylı bilgi veren Başkan Tok, Mahalle statüsüne yeni geçen köylerin şehir merkezinden farkı kalmadığını söyledi.

 

“MERKEZDEN FARKIMIZ KALMADI”

İlçe genelinde bulunan 61 mahalle muhtarı ile 4 farklı toplantıda buluşan İlkadım Belediye Başkanı’na muhtarlardan teşekkür yağdı. Kısa süre önce köy statüsünden mahalle statüsüne geçen mahallelerde gerçekleşen asfalt ve yol çalışmalarının yüzde doksanın tamamlanmasından dolayı Başkan Tok’a teşekkür eden Çanakçı Mahallesi muhtarı Metin Çokşen, “Uzun yıllardır beklediğimiz yol ve asfalt sıkıntımız çok şükür çözüldü. 60 yıllık hizmet 2 hafta içinde mahallemize geldi. Köylerimizi mahalle olmasının ardından kısa süre sonra şehir içine yapılan hizmetlerin çoğunu gördük. Şehir merkezinden farkımız kalmadı. Başta İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok ve ekibine büyük teşekkür ediyoruz. Başkanımız sadece yol asfalt yapmaktan ziyade köylerimize geliyor. Bizlerin görüşlerini alıyor ve yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Eksik varsa söylüyoruz, anında çözüm bulunuyor” dedi.

 

TOK’A TEŞEKKÜR PLAKLETİ

Düzenlenen istişare toplantısında Başkan Tok’a gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı
Gürgendağ mahallesi sakinleri adına teşekkür plaketi veren Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz “Belediye Başkanımıza Mahallemizin gelişmesine ve güzelleşmesine sağladığı büyük katkılardan dolayı Gürgendağ mahallesi adına teşekkür ederim” dedi.

 

“BİZİM İÇİN HER YER İLKADIM”

İlkadım ilçesi mahallelerinde ayrım yapılmadan hizmetin dört bir noktaya verildiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bizler halkımıza hizmet için bu göreve getirildik. Tabi ki eksiklerimiz olacak yalnız bu eksiklerimizi kısa süre içinde çözüme kavuşturmak için de muhtarlarımız ile bir araya geliyoruz. Mahalle statüsüne geçen köylerimiz artık hizmetleri almaya başladı. Yani bizim için Çiftlik ne ise Çivril’de odur. Bahçelievler neyse Çanakçı da odur. Hizmet ayrımı yapmadan düzenlenen plan halinde her tarafa hizmet ulaştırıyoruz. Eksiklerimizi de bir an önce tamamlamak için gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER