PROJELER

ALBÜMLER

TOK;KÖKLÜ BİR AİLEYİZ

01 Ocak Perşembe 1970

ERDOĞAN TOK;“KÖKLÜ BİR AİLEYİZ”

“ÇALIŞANIMIZLA ET VE TIRNAK GİBİYİZ”

-RAMAZAN’IN 2‘İNCİ GÜNÜNDE BÜYÜK BULUŞMA

İlkadım Sosyal Tesislerinde Ramazanın ikinci günü  iftarını belediye personeli ve aileleriyle  birlikte iftar yapan  Başkan Tok, " Memuru ve işçisi ile tüm çalışanlarımızla  et ve tırnak gibiyiz.” dedi.

Ramazan ayının ilk günü kendi ailesiyle birlikte iftarını açan  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan ayının  ikinci günü ise 'ikinci ailem' dediği belediye personeli ve aileleriyle birlikte orucunu açtı.  Başkan Erdoğan Tok’un ev sahipliğini yaptığı iftar yemeğine, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Hizmet İş Sendikası Başkanı Ziya Uzun, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever,  Daire Müdürleri, Belediye Personelleri ve aileleri katıldı. Belediye çalışanlarının aileleriyle birlikte yoğun katılım gösterdiği iftar yemeği öncesi Başkan Tok, tüm masaları gezdi. Tüm masaları gezerek personeli ve aileleriyle tokalaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, çocuklarla yakından ilgilendi. Akşam ezanının okunmasının ardından oruçlar açıldı. Yemek duası yapıldı. Yemek duasının ardından konuşma yapan Başkan Erdoğan Tok “ Bu büyük coşku ve birliktelik ne kadar güçlü ve büyük bir aile olduğumuzu göstermektedir.” dedi.

İLKADIM’DA GÜÇLÜ AİLE YAPISI

İlkadım Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Erdoğan Tok, “ Bu büyük ailenin fertleri tüm çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız arasında birlik ve beraberliğin artırılmasına da vesile olan bu iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Rabbim bu birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Bu akşam burada çok güzel bir tablo var. Bu tablo, özlenen bir tablo. Personelimiz eşiyle çocuklarıyla hep bir arada. Bu şahsım adına mutluluk verici. Rabbim, bu birlikteliğimizi daim etsin. Biz belediye personeli, idari kadrosu ve meclis üyeleri ile bir aileyiz. İlçemize hizmet yolunda beraber çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın eşi ve çocuklarıyla birlikte oruç açmanın sevincini yaşadık. Sizlerle beraber bu güzel ilçemizin insanlarına hizmet etmek için elimizden gelen gayreti hep birlikte gösteriyoruz. Biz, yaptığımız güzel işlerimizi siz çalışanlarımıza borçluyuz. Çalışmalarımız sizlerin özverileriyle yapılıyor.” diye konuştu.

“İLKADIM’IN YARINLARI İÇİN ÇALŞIYORUZ”

"Biz, bu ilçenin yarınları ve geleceği için çalışıyoruz.” diyen Başkan Erdoğan Tok, " Büyük İlkadım İlçemizi hep birlikte yönetiyoruz. Çünkü biz ekibiz. Hepinizin bu ilçeye katma değeri var. Yaptığınız hizmetler bu ilçenin geleceğine atılan önemli yatırımdır. Çalışmalarımız sizlerin özverileriyle yapılıyor. Başardıklarımız için sizlerle ortak gururu taşıyoruz. Bu yüzden her projede ve hizmette 'benim de katkım var' düşüncesiyle çalışın.”dedi.

Başkan Tok, personel iftar yemeğinin adından teravih namazını AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte Derebahçe Camii’nde kıldı. Kılınan teravih namazının ardından Başkan Tok ve Milletvekili Köktaş camii cemaatiyle bir süre sohbet etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER