PROJELER

ALBÜMLER

DÜNYA VE TÜRKİYE BİRİNCİLERİ İLKADIM’DA

01 Ocak Perşembe 1970

-DÜNYA VE TÜRKİYE BİRİNCİLERİ İLKADIM'DA...

-İLKADIM'DA MUHTEŞEM KURAN ZİYAFETİ

İlkadım Belediyesi  Ramazan ayının ruhuna ve maneviyatına uygun olarak 17 farklı camiide organize ettiği  "Gönül Sohbetleri ve Kur'an Ziyafeti" programları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Ramazan'ın 6. günü Fatih İşçievleri Camiinde 2014 Dünya Kur'an-ı Kerim Okuma Birincisi İstanbul Bahçelievler Camii İmamı Nebi Yaşar, Türkiye Kur'an-ı Kerim Okuma Birincisi İzmir Balçova Camii İmam Hatibi Ahmet Yüksel'in okuduğu Kur'an-ı Kerim yüreklere dokundu. Eşsiz kıraatı ile vatandaşların yüreklerini derinden etkileyen Nebi Yaşar, ve Ahmet Yüksel, teravih namazı öncesi camiiyi dolduran vatandaşlar tarafından huşu içinde büyük bir keyifle dinlendi. Kalpleri huzur ile dolduran ramazanın manevi ikliminde muhteşem bir kıraatle okunan Kur'an Ziyafeti, yüreklere ayrı bir haz yaşattı. Teravih ezanı öncesi Türkiye Kur'an-ı Kerim Okuma Birincisi İzmir Balçova Camii İmam Hatibi Ahmet Yüksel'in okuduğu kaside-i bürde yürekleri coşturdu.

Okunan Kuran-ı Kerim ve Kaside'nin ardından teravih namazı kılındı. Kılınan teravih namazının ardından camii çıkışında vatandaşlara belediye tarafından ücretsiz ramazan şerbeti dağıtıldı.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER