PROJELER

ALBÜMLER

TEMEL ATMA TÖRENİ 18.08. SAAT 18.00’DE...

30/07/2015

- BAŞKAN TOK; "SÖZ VERDİK YERİNE GETİRİYORUZ"

-TEMEL ATMA TÖRENİ 18.08. SAAT 18.00'DE...

-TOK; TEMEL ATMA TÖRENİ ÖNCESİ İNŞAAT ALANINI GEZDİ

-DEREBAHÇE YAŞAM MERKEZİ YÜKSELİYOR

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe Kültür Yaşam Merkezi'nin 18.08.Saat 18.00'de  temelinin atılacağını söyledi.

Derebahçe mahallesinde 5 buçuk dönümlük bir alana çok amaçlı kültür ve yaşam merkezini hayata geçireceklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İnşaat alanında incelemelerde bulundu.  İnşaat alanında  yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Başkan Tok, baretini takarak inşaat içerisinde işçilerle sohbet etti. 2015 yılının İlkadım Belediyesi için yatırım yılı olduğunu ifade eden Başkan Tok, Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin temel atma törenini 18.08.2015  saat 18:00' de atılacağını belirtti.

1 YIL İÇİNDE HİZMETE GİRECEK

Halka verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " İlkadım Belediyesi olarak 2015 yılını yatırım yılı olarak ilan etmiştik. Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezin inşaatı hızla devam ediyor. İnşaatımızın birinci katına çıkmak üzereyiz Allah nasip ederse, 1 yıl içerisinde de Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezimizi halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.  İçersinde modern düğün salonu, etüd merkezleri, sinema salonu,  fitness salonları, kafeteryası, mescit gibi birçok alanın bulunacağı çok amaçlı kültür ve yaşam merkezinin bölgede ihtiyaç olan önemli bir boşluğu dolduracak" dedi.

PROJELER SIRASIYLA HAYAT BULUYOR

Geleceğe dönük hedefledikleri projeleri sırasıyla hayata geçirdiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Belediye olarak halkın istek ve talepleri ön planda tutan insana yatırım yapan bir belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.  "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın" sözü, bizim için çok önemlidir. İnsanımızın mutluluğu ve huzuru bizim için önemli. İnsan mutlu olursa, toplum huzurlu olur.  İnsanımızın hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesini istiyoruz. . Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezinin ihalesi de bitmiş oldu. Onunda bir ay içinde temel atma törenini gerçekleştirerek İlkadım İlçemiz için çok önemli bir projeyi daha hayata geçirmiş olacağız. Biz hızlı bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Şimdiden bu hizmetimizin halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

“HER ADIMDA İLKADIM ”

Herkesimi ilgilendiren çalışmalar yaptıklarını  kaydeden Tok, “Kadın, çocuk, genç, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik toplumumuzun her katmanını ilgilendiren projelerimiz de var. 'Önce insan' diyerek, ‘Her adımda İlkadım’ sloganıyla ilçemizde yaşayan herkesin huzur ve mutluluk duyacağı, eğitimde, sporda, kültürde, sanatta, turizmde öncü, gelişen ve kendini yenileyen bir İlkadım için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER