PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA BAYRAMLAŞMA COŞKUSU

01 Ocak Perşembe 1970

İLKADIM'DA BAYRAMLAŞMA COŞKUSU

Bayram Harçlıkları Tok’tan

 

 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşlar bayramlaştı. Tok bayramlaşmaya gelen miniklere bayram harçlıklarını vermeyi ihmal etmedi.

 

Başkan Tok, bayramlaşmaya katılan vatandaşla yakından ilgilendi. Başkan Tok Bayramın 1. Günü Gürbüz Camii’nde Bayram Namazı sonrası ilk bayramlaşmasını vatandaşlarla gerçekleştirdi. Bayramın 2. Günü İlkadım Belediye binasında gerçekleşen bayramlaşma programında vatandaş adeta akın etti. Yoğun bir katılımın olduğu bayramlaşmaya İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un yanı sıra AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, İlkadım Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personeli, AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bayramlaşma programında Başkan Tok’un elini öpen minikler Başkan’dan harçlıklarını aldı.

 

“KARDEŞ KANININ AKMADIĞI NİCE BAYRAMLARA”

Gerçekleşen bayramlaşma programlarına vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Halkımızın yoğun bir katılımı ile bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın büyük katılımını gördük. Bütün İlkadımlı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Zaten bayramların güzelliği budur. Birlik, beraberliğin, sevginin saygının kardeşliğin ve herkesin bir arada olduğu bir bayramı yad ediyoruz. Bütün Samsunlu ve İlkadımlı kardeşlerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum. Ayrıca Mina’da şeytan taşlama sırasında çıkan izdihamda hayatını kaybeden 753 Hacı adaylarına Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Rabbim bizlere kardeş kanının akmadığı birlik ve beraberliğin daim olduğunu nice bayramlar nasip etsin. Tekrar tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyorum” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER