PROJELER

ALBÜMLER

Tok;AK Parti seçim beyannamesi herkesimi sevindirdi.

01 Ocak Perşembe 1970

Başkan Tok;

AK Parti herkesime müjde verdi.

-AK Parti seçim beyannamesi herkesimi sevindirdi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti'nin 1 Kasım seçim beyannamesinin sosyal anlamda toplumun her kesimini doğrudan  ilgilendiren projelerin herkesi sevindirdiğini söyledi.

 

Çiftçi, emekli, yaşlı, kadın, genç, eğitim ve doğum yardımları gibi birçok müjdeler içeren seçim vaatlerinin halkta büyük bir karşılık bulduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti'nin huzur, güven ve istikrarın odağında olan bir parti olduğunu ifade etti. Seçim beyannamesi içersinde istihdam ve  ekonomi başlıklı vaatlerin halkta büyük bir memnuniyet oluşturduğunu  kaydeden Başkan Tok, "AK Parti ülkede huzur ve güvenin teminatıdır." dedi.

 

1 KASIM KADER SEÇİMİDİR

1 Kasım seçimleri, Türkiye´nin genel seçimleri olma dışında kaderini belirleyen seçimleri olma hüviyetini de kazandığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " AK Parti’nin tek amacı, millete hizmet etmektir.  1 Kasım seçim beyannamesinde halkın beklentilerini karşılayan her kesime dokunan nice vaatler bulunmakta. Seçim beyannamesi içersinde istihdam ve  ekonomi başlıklı vaatlerin halkta büyük bir memnuniyet oluşturdu. Çiftçi, emekli, yaşlı, kadın, genç, eğitim ve doğum yardımları gibi birçok müjdeler içeren seçim vaatleri sosyal yönden halkımızın refah düzeyini yükseltme açısından çok önemlidir. 13 yıllık iktidar döneminde AK Parti  ülkemizde her alanda önemli projeleri hayata geçirdi. Ülkede istikrarı, güveni ve huzuru sağladık. AK Parti ülkede huzur ve güvenin teminatıdır. Milletimizden aldığımız destekle huzur, güven ve istikrar ortamını yeni dönemde de devam ettireceğiz..Vatandaşlarımızın partimize olan ilgisi bize güç veriyor. " dedi.

 

AK PARTİ İÇİN SAMSUN ÖNEMLİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 1 Kasım seçim startını Samsun'dan vermesinin çok anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Erdoğan Tok, " Samsun mazisi ve tarihi itibariyle Türkiye açısından çok önemli bir şehir. AK Parti'nin seçim startını Kurtuluş savaşında mili mücadelenin kıvılcımlandığı şehir olan meşale kenti Samsun'dan başlatması şehrimize verilen değerin göstergesidir. Bizler de halkımızla birlikte Samsun'a duyulan güveni boşa çıkartmayacağız." diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER