PROJELER

ALBÜMLER

MHP’Lİ MECLİS ÜYESİ BAŞKAN TOK’TAN TÜYO İSTEDİ

01 Ocak Perşembe 1970

MHP’Lİ MECLİS ÜYESİ BAŞKAN TOK’TAN TÜYO İSTEDİ

TÜFEK, “NASIL BU KADAR OY ALIYORSUNUZ BİZE TÜYO VERİR MİSİNİZ?

 

İlkadım Belediyesi Kasım ayı 2. Meclis oturumunda MHP’li Meclis üyesi Nihal Tüfek İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’tan seçimler için tüyo istedi. MHP’li Tüfek, “Bu kadar oy toplamayı nasıl başarıyorsunuz ? Biz sizden bir tüyo rica ediyoruz”  dedi.

 

İlkadım Belediyesi Meclisi’nin Kasım ayı 2. Oturumunda ilginç bir olay yaşandı. MHP Meclis Grubunda yer alan Nihal Tüfek, Meclis toplantısı başlamadan hemen önce İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkması nedeniyle kutladı. Ardından Başkan Tok’tan seçimlerde alınan yüzde 49’luk oy için  tüyo isteyen Tüfek, “ Sizin nezdinizde  partinizi tebrik ediyorum. Bu kadar oy toplamayı nasıl başarıyorsunuz ? Biz sizden bir tüyo rica ediyoruz lütfen. Nasıl oluyor bu durum ? Biz sizden tüyo istiyoruz ama siz söylemiyorsunuz. Bu tüyoyu söylemeniz lazım bize” dedi.

 

“OY ALMAYI BECEREMİYORLAR”

MHP’li Nihal Tüfek’in bu sorusu üzerine AK Parti teşkilatlarının yoğun bir şekilde çalıştığını ve diğer partilerin oy toplamayı beceremediğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ 1 Kasım seçimleri sonunda AK Parti’yi tebrik eden Belediye Meclis Üyemiz Nihal Tüfek hanıma teşekkür ediyorum. AK Parti teşkilatları vatandaşı dinleyerek sorunlarını çözüme kavuşması için koşturan teşkilatlardır. Diğer partiler oy almayı, istemeyi beceremiyor. Onlar beceremeyince bizlerde onların oyunu almayı başarıyoruz” dedi.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER