PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA YARINLAR GÜVENCE ALTINDA

01 Ocak Perşembe 1970

İLKADIM’DA YARINLAR GÜVENCE ALTINDA

Çocuk ve gençlere yönelik hazırladığı projelerle dikkat çeken Başkan Tok,  Kışla Mahallesi’ne büyük bir spor tesisini kazandırdıklarını söyledi.

 

Halka verdikleri sözleri sırasıyla yerine getirdiklerini ve  mahallerde spor tesisleri inşa ederek gençlerin sporla meşgul olmasını sağladıklarını söyleyen Başkan Tok, Kışla mahallesinde çalışmaları devam eden  1,5 dönümlük alana inşa edilen spor tesisi ve çocuk parkı yaptıklarını ifade etti.

 

DEV SPOR TESİSİ VE HALI SAHA

Çocuk ve gençlere  sporu sevdirmek, yaşamlarını spor yaparak geçirmelerini sağlamak amacıyla spor alanları oluşturduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kışla mahallesine 1500 metrekarelik bir alana içersinde modern oyun gruplarının bulunduğu, çocukların güvenli bir ortamda oyun oynayabileceği, ailelerin yeşil alanı ve oturma gurupları ile nezih ve ferah bir ortamda dinlenebilecekleri park ile gençlerin boş zamanlarını spor yaparak istifade edecekleri halı saha yapıyoruz.” dedi.

 

TOK, YARINLARI GÜVENCEYE ALIYOR

Çocukların ve gençlerin geleceğin yarınları olduğunu belirten Tok, “ Çocuklarımız yarınlarımızdır. Çocuklarımızı spora, oyuna teşvik etmezsek tam aksine yavrularımız kötü alışkanlıklar edinir. Bizler de bu nedenle yavrularımızı yarınlara hazırlamak için çocuklarımızı spora teşvik ediyoruz. Yapacağımız bu futbol sahasından ayrı olarak gençlerimize donanımlı her detayı düşünülmüş yeni bir halı saha yapacağız. Yine gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yapıyoruz. Gençlerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda ürettiklerini sunma ve sergileme fırsatı sağlayacağız.” diye konuştu.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER