PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’da Öğretmenlere Özel TSM Konseri

01 Ocak Perşembe 1970

-İlkadım'da Öğretmenlere Özel TSM Konseri

- Başöğretmen Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar Okundu

 

Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen Türk Sanat Müziği Konserinde Başöğretmen Atatürk'ün sevdiği şarkılarla öğretmenler gönüllerince eğlendi.

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla halk eğitim öğretmenleri ve İLKEM etüd merkezi öğretmenlerine özel Türk Sanat Müziği Konseri düzenledi.

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi'nde düzenlenen programda öğretmenler İlkadım Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Serkan Varol'un seslendirdiği eserlerle gönüllerince vakit geçiren öğretmenler doyasıya eğlendi. Türk Sanat Müziği'nin sevilen en güzel şarkılarının okunduğu konserde öğretmenler hem şarkı söyledi, hem de şarkılara alkışlarla tempo tuttu.  Gecede ayrıca Başöğretmen Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği  Türk Sanat Müziği şarkıları da seslendirildi.

 

ÖĞRETMENLİK KUTSAL MESLEK

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ifade eden İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Musa Yüksel, Kendisi'nin bir eğitimci olduğunu ifade ederek, yeni nesilleri bilgi ve tecrübeleriyle geleceğe hazırlayan öğretmenlerin mukaddes bir görev icra ettiğini söyledi.

 

ÖĞRETMENLERLE BİRLİKTE PASTA KESİLDİ.

Yaklaşık iki saat süren konserde hoş vakit geçiren öğretmenler konser sonrası kendilerine özel olarak hazırlanan pasta İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel, Basın Yayın ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır, öğretmenlerle birlikte kesildi.

Gecenin sonunda öğretmenlere gül takdim edildi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER