PROJELER

ALBÜMLER

SPORA TAM DESTEK

01 Ocak Perşembe 1970

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u ziyaret eden Milli halterci Halil Mutlu ve Milli Boksör Cemal Kamacı başkan Tok'a hayırlı olsun dileklerini iletti. İlkadım'da spora ve sporcuya önem verildiğini belirten Başkan Tok "İlkadım sporun ve sporcunun dostu olmuş bir ilçedir, Halil Mutlu ve Cemal Kamacı gibi milli sporcular yetiştirip Türk sporuna dahil ediyoruz ve edeceğiz." dedi.

 

MİLLİ SPORCULAR YETİŞTİRİYORUZ

Türk sporunun unutulmaz isimlerinden Milli halterci Halil Mutlu ve Milli Boksör Cemal Kamacı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada milli sporcularla sohbet eden Başkan Tok, "Ziyaretlerinden dolayı milli sporcularımıza teşekkür ediyorum. Türk bayrağını gururla göndere çektiren bu güzel yürekli iki sporcumuzla birlikte olmaktan oldukça onur duyuyorum. İlkadım ilçesi olarak spora ve sporcuya büyük önem veriyoruz.  İlçemizde sizler gibi milli sporcular yetiştiriyoruz. Bu sporcularımıza her türlü desteğimizi yapıyoruz." dedi.

 

SAMSUNUM 1 GEMİSİNDE BULUŞTULAR

Ziyaret sonrası Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Samsun'un ilçelerinden gelen sporcularla Samsun'un bir gemisindeki buluşmaya katılan başkan Tok, ünlü spor yorumcusu ve TRT spikeri Erdoğan Arıkan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Yusuf Ziya Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt ve genç sporcularla bir araya geldi. Sporcularla birebir ilgilenen ve sonbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gençlerle fotoğraf çektirdi.

 

 

GENÇLERLE SELFİE

Genç sporcularla birlikte gemiyi gezen Başkan Tok kaptan köşküne girdiği sırada gençlerin isteği üzerine son zamanların modası haline gelen "SELFİE" fotoğraf çekimi yaptı. Daha sonra dümen başına geçen Başkan Tok gençlere, "Her zaman tam yol ileri gideceksiniz kendinize güveniniz tam olsun" dedi.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER