PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA ŞEHİRE ÖRNEK OLACAK PROJE

01 Ocak Perşembe 1970

KUYUMCULAR ÇARŞISI PRESTİJ KAZANDIRILDI

İLKADIM’DA ŞEHİRE ÖRNEK OLACAK PROJE

BAŞKAN TOK, “ESNAFTA HALKTA MEMNUN”

İlkadım Belediyesi tarafından yapılan Prestijli sokaklar projesi kapsamında Kuyumcular Çarşısı yeni görünümüne kavuştu. Tamamlanan büyük çalışmadan hem esnaf hem de vatandaş oldukça memnun.

 

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz aylarda Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında yapımı başlatılan Kuyumcular Çarşısı yol yapım ve peyzaj çalışmaları sonrası cadde yeni görünümüne kavuştu.  Titizlikle gerçekleştirilen çalışmalarda ekipler caddenin granit taş döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamladı. Çalışmaların ardından modern, ferah ve yeni görünümüne kavuşan caddede kuyumcu esnafları ve vatandaş bir hayli memnun. Yapılan çalışmaların Samsun’a örnek olması gerektiğini belirten vatandaşlar İlkadım Belediyesi’ne teşekkür etti.  Çalışmalarda halkın memnuniyetini esas aldıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Vatandaşlarımızın, esnaflarımızın memnuniyeti için başlattığımız projemizin sonunda herkesin yüzü güldü” dedi.

 

ÖRNEK OLACAK

Prestijli caddeler projesinin devamlı bir proje olacağını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “Kuyumcular çarşısı Şehrimizin en önemli noktalarından bir tanesidir. Böylesi önemli bir merkeze sahip çıkmak bizlerin önemli görevi idi. Büyükşehir Belediyemizin al yapı çalışmalarını sonlandırması ile bizler de yol yapım ve çevre düzenlemelerimize hemen başladık. Kısa süre sonra büyük değişim yaşayan Kuyumcular Çarşımız artık yeni görünümüne kavuştu. Özenle gerçekleştirdiğimiz bu çalışmadan halkımızda esnafımızda oldukça memnun. Haliyle halkın esnafı mutlu eden çalışmalar bizlere daha fazla çalışma isteği veriyor. Halkımızın memnuniyeti esas alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Artık Kuyumcular Çarşımız daha modern daha ferah ve prestijli bir cadde halline geldi. Bu caddelerimiz Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan Saathane projesi ile bütünleştiği zaman tam bir merkez olacak. Prestijli  sokaklar projemiz kapsamında sadece kuyumcular çarşısı değil program dahilinde merkez odaklı bir çok noktada bu çalışmalarımız hayat bulacaktır. Ve bu projemiz tüm şehrimize örnek olacaktır. Kuyumcular Çarşımızın yapımı sırasında bizlere desteklerini esirgemeyen esnaflarımıza, vatandaşlarımıza  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kuyumcular çarşımız ilçemize şehrimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER