PROJELER

ALBÜMLER

"İLKADIM BİZİ ONUR VE GURURLANDIRDI"

01 Ocak Perşembe 1970

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u ziyaret etti. Numan Kurtulmuş: "İlkadım Belediye'mizin 5 yıl aradan sonra tekrar AK Parti'ye kavuşması onurlandırıcı ve güzel başarıdır. dedi.

Programlar nedeniyle Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti.Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un ziyaretine AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, eski devlet bakanı ve AK Parti MKYK Üyesi Dr. Ahmet Demircan,  AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Mustafa Bilgin ve parti teşkilatı katıldı.

 

“HİZMET İÇİN GÖREVE GELDİK”

İlkadım İlçesi'nde halkın teveccühünü tekrar kazanarak hizmet için çalışmaya başladığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok;"Sayın genel başkan yardımcımızı burada misafir etmekten onur duyduk çok teşekkür ediyoruz. İlkadım ilçemiz 316 bin nüfusa sahip Samsun'un en büyük ilçelerinden bir tanesidir. Parti teşkilatlarımızla birlikte güçlü çalışmalarımız ile seçimlerde halkımızın teveccühünü tekrar kazanarak 5 yıl aradan sonra tekrar hizmet için göreve geldik. 37 meclis üyemizin 21 tanesi AK Parti'den oldu. Bundan sonraki süreçte sizlerin desteği ile daha büyük işlerin altına imzamızı atacağız." dedi.

 

“ONUR VE GURUR DUYDUM”

30 Mart seçimlerinden sonra hizmet için  daha çok çalışılması gerektiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş; "Seçim akşamı Samsun'da yaşanan büyük zaferden dolayı bende oldukça mutlu oldum. 30 mart seçimlerin 16 ilçenin kazanılmış olması, Büyükşehir Belediyesi'nin tekar kazanılmış olması İlkadım Belediye'mizin 5 yıl aradan sonra tekrar AK Parti'ye kavuşması onurlandırıcı ve güzel başarılardır. Sizleri ve İlkadım'da seçimlerin kazanılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.Gerçek tebriki halkımıza sunmamız gerekiyor. Bu zor virajın Türkiye tarafından aşılmasını sağlayan milletimize en büyük tebriki sunuyorum. Milletimiz Türkiye'nin geleceğine ciddi bir şekilde sahip çıkmıştır.Şimdi ise milletimize olan borcumuzu ödeme vaktidir. İşimiz şimdi yeni başlıyor, daha çok çalışacak daha çok hizmet edeceğiz. İlkadım Belediye Başkan’ımıza da üstün başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.

 

Ziyaret sonrası İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a hediye takdim etti.

 

 

 

  

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER