PROJELER

ALBÜMLER

BAŞKAN TOK HALKIN SORUNLARINI DİNLİYOR

01 Ocak Perşembe 1970

 

BAŞKAN TOK HALKIN SORUNLARINI DİNLİYOR

TOK, “KAPIMIZ ARDINA KADAR AÇIK”

 

 

İlkadımlı vatandaşları makamında ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Halkımızın memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir” dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadımlı vatandaşları makamında ağırladı. Vatandaşların istek ve önerilerini dinleyen ve çözüme kavuşturmak için birim müdürlerine talimatlar veren Başkan Tok, “Halkın isteklerini dinlemek ve çözüme kavuşturmak en önemli projelere imza atmak kadar önemli ve değerlidir” dedi.  Tok misafirlerinin isteklerini dinlemenin yanı sıra konuklarına ikramlar sunarak sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

 

İlkadım’da yapılan hizmetlerin ve projelerin halkın arzusu doğrultusunda yapıldığını ve gerçekleşen istişarelerin vatandaşı mutlu ettiğini ve belediyenin kapısını vatandaşlara ardına kadar açık olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “ Sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdüğümüz görevimizde halkımız ile gerek belediye içinde gerek İlkadım bölgemizde iç içeyiz. Vatandaşlarımızı makamımızda ağırlıyor dertlerini sıkıntılarını dinliyor sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntısı bizlerin sıkıntısıdır. Eğer bizler yerel yöneticiler olarak ilçe sakinlerimizin sorunlarına çare bulmazsak bu sorun ve sıkıntılar elbet ilçemize yansır.  Belediye binamızda olsun mahallelerimizde olsun halkımızın isteklerini dinliyoruz. Halkımız ile yaptığımız istişareler sonucu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem halkımız mutlu oluyor hem bizler memnun oluyoruz. Belediyemizin kapısı halkımıza ardına kadar açık. İşleri dahi olmasa halkımız artık gelip çayını içip gidiyor. Bu konu bizleri gerçekten mutlu ediyor. Belediye vatandaşlarımızın kendi mekanları kendi evleridir. Halkımızın isteklerini dinlemek ve çözüme kavuşturmak en önemli projelere imza atmak kadar önemli ve değerlidir” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER