PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM'DAN GAZİLERE SINIRSIZ HİZMET

01 Ocak Perşembe 1970

 

Geçtiğimiz yıllarda gazilere tahsis edilen ve süreli olarak kullanılan indirim kartları İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından sınırsız olarak kullanılmak üzere güncellendi. Başkan Tok "Buram buram tarih kokan gazilerimizin kısıtlı süreyle değil her an yanlarındayız" dedi.

Muharip Gaziler Derneği İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Daha önce yıllık olarak gazilere verilen, İlkadım Belediyesi'ne ait tesislerde indirim sağlayan kartlar tüm Samsun'da bulunan gazilere, sınırsız süreyle verilecek.

 

KARTLAR YILLIK DEĞİL SÜRESİZ

Gazi kartlarının yıllık olmayacağını ve süresiz kullanılacağını belirten Başkan Tok; "Tarihin kokusunu hala üzerinde taşıyan gazilerimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Onlar bizim en büyük onurumuzdur. Daha önce yıllık kullanılmak üzere gazilerimize verilen "Gazi Kart'" kullanımını sınırsız yapıyoruz. Tesislerimizde indirim sağlayan bu kartlardan sadece İlkadım'da bulunan gazilerimiz değil Samsun'da ki tüm gazilerimiz faydalanabilecek. Tüm varlığını bir an bile düşünmeden feda eden aziz şehitlerimize ve değerli kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzun bilinci içerisindeyiz” dedi

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER