PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’da Sosyal Denge Sevinci

01 Ocak Perşembe 1970

-BEM BİR SEN’den Başkan Tok’a Sosyal Denge Sözleşmesi Teşekkür Ziyareti

-İlkadım’da Sosyal Denge Sevinci

-Sendika Başkanı Sever; “ Tok, Her Zaman Çalışanın Yanında Olmuştur”

İlkadım Belediyesi ve BEM BİR SEN arasında imzalanan Sosyal  Denge Sözleşmesindeki yüzde 20 artış memurları sevindirdi.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Çiftçi, Abdullah Arlı ve İsmail Yazıcı ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret ederek belediye memurlarının sosyal haklarının yükseltilmesi ve geniş haklara kavuşturulması sebebiyle teşekkür ettiler.

“HER ZAMAN ÇALIŞANIN YANINDA”

Sosyal Denge Sözleşmesinin memurlar arasında büyük bir sevinç ve mutluluk oluşturduğunu söyleyen BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, “ Her zaman çalışanın yanında olan personelinin geniş sosyal haklara erişmesi noktasında çeşitli imkanlar sağlayan İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a tüm memur arkadaşlar ve sendikamız adına teşekkür ediyorum. 2016 yılını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmemizi imzalayarak bir önceki sözleşmemize göre bu yıl yüzde 20 artış yaptık.”  dedi.

ÇALIŞANLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

Belediyeciliğin emek ve hizmet üzerine şekillenen yerel bir idare olduğuna dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Belediye Başkanı olarak çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz. Kanunların bize verdiği yetki çerçevesinde memur ve işçilerimizin sosyal haklara kavuşması için imkanlarımız nispetinde gereken ne varsa yerine getiriyoruz. Sosyal Denge Sözleşmesinin tüm memurlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. “ diye konuştu.

Ziyaretin sonunda BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Başkan Erdoğan Tok’a tablo hediye etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER