PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’da Her Projede Kadının Yeri Var

01 Ocak Perşembe 1970

"İlkadım'da Her Projede Kadının Yeri Var"

İlkadım Belediyesi İlkadım Kültür Merkezinde kursiyer bayanlarla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Her projede bayanlarımızı düşündük." dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi İlkadım Kültür Merkezinde gerçekleştirilen bayanlara yönelik kurslarda usta öğretici ve eğitim gören kursiyerlerle buluştu.  Tok,  Geliştirdikleri her projede  bayanları düşünerek hareket ettiklerini ifade etti.

 

"BAYANLARI ÖNEMSİYORUZ"

Her başarının altında bir kadın olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kadınlarımız için gereken her türlü desteği belediyemiz olarak sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Gerek hanımlar lokali olsun gerek kurs merkezlerimizde gerçekleştirilen kadınlarımıza yönelik kurslarımızla kadınlara hizmetlerimizi hız kesmeden devam ediyor. Mete Adanır Spor tesislerimizde bayanlara özel fitness salonumuzda yüzlerce kardeşimize hizmet veriyoruz. Bayanlarımızı daima önemsiyor ve bayanlarımıza özel hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok kısa bir süre sonra hayata geçecek olan Derebahçe’de bulunan düğün salonu ve yaşam merkezimiz kadınlarımızın sosyal yaşantıları noktasında büyük önem taşıyacak. Samsun’un en büyük düğün salonunu içinde barındıracak olan merkezimizde spor salonları, eğitim merkezleri saunalar gibi çok fazla etkinliğin gerçekleştirilecek bir kompleks olacak. Kalkancı Mahallesi Ihlamur Bulvarı üzerinde bayanları da düşünerek sizlerin istifade edeceğiniz ders yapabilecekleri  Selçuklu mimarisine uygun camii ve külliye inşa ediyoruz. İnşaatımızın fora kazıkları çakıldı. Yakın zamanda temelini atacağız.” diye konuştu.

 

TOK, KURSLARI GEZDİ.

Konuşmaların ardından eğitimlerine devam eden kursları ziyaret eden Başkan Tok kursiyerlere ve usta öğreticiler tarafından yapılan eserleri inceledi. Kurslarda eğitim alan bayanlar Tok'a desteklerinden ötürü teşekkür ederek kendi elleriyle hazırladıkları eserleri hediye ettiler.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER