PROJELER

ALBÜMLER

BAŞKAN TOK; “İLKADIM HİZMETE DOYACAK”

29/02/2016

BAŞKAN TOK;  “İLKADIM HİZMETE DOYACAK”

 

İLKADIM ÇALIŞIYOR, KENT HİZMETLE KUŞATILIYOR

 

İlkadım ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Sıcak asfalt, renkli beton kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarımız ile İlkadım’ın çehresini değiştiriyoruz.” dedi.

 

 

KALKANCI VE ZEYTİNLİK’TE HİZMET ATAĞI

İlkadım Belediyesi tarafından ilçe genelinde devam eden sıcak asfalt ve renkli beton kaldırım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Zeytinlik ve Kalkancı Mahallesinde tamamlanan çalışmaları yerinde incelerken mahalle sakinleriyle de bire bire bir temas kurarak  vatandaşların isteklerini dinliyor.

 

KOORDİNELİ, İSTİŞARELİ VE PLANLI HİZMETLER 

İlkadım Belediyesi tarafından Türkiye'ye örnek olan projelerin yükseldiğini diğer yandan da hizmetlerin hızla devam ettiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Her zaman olduğu gibi mahallelerimizde cadde ve sokaklarda yol ve kaldırımları, sıcak asfaltı, baskı beton ve çevre düzenlemeleri ile hizmet ağımızla örüyoruz. Yap-boz mantığından uzaklaşarak  yollarımızın ve kaldırımlarımızın tekrar bozulmaması için Büyükşehir Belediyemiz ve alt yapı kurumlarımızla istişareli bir şekilde çalışma gerçekleştiriyoruz. SASKİ alt yapısını tamamlamasının ardından bizlerde hemen asfalt kaldırım gibi çalışmaları hızlıca gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımız sadece belirli mahallelerde değil tüm mahallelerimizde program dahilinde devam ediyor. Bugün, Zeytinlik Mahallemizde 4 bin metrelik asfalt, 1700 metrelik kaldırım, Kalkancı Mahallemizde ise , 600 ton asfalt kullanarak yapımını tamamladığımız yollarımızda incelemelerde bulunduk. Mahallerimizde ki ziyaretlerimizde hem çalışmalarımızı inceliyor, hem de vatandaşlarımızla sohbet ederek isteklerini  dinliyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizleri daha çok mutlu ediyor. Zaten her sabah gerçekleştirdiğimiz mahalle buluşmaları toplantılarımızda vatandaşlarımızdan istekleri alıyoruz. İsteklerini müdürlerimiz ile bir araya gelip programladıktan sonra ivedi bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Halkımızda kısa süre sonra isteklerinin yerine gelmesinden dolayı mutlu oluyorlar. Bir yandan örnek projelerimiz yükselmeye devam ederken diğer yandan da belediyecilik görevlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Çalışmalarımız her noktada her koşulda hızlı bir şekilde devam edecektir" diye konuştu

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER