PROJELER

ALBÜMLER

ERDOĞAN TOK: “BÖLEN DEĞİL BİR ARADA TUTAN ANLAYIŞ”

01 Ocak Perşembe 1970

 

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı mahalle başkanları ile buluştu. Başkan Tok: " Mikro milliyetçilik böler, Samsunluluk ruhu bir arada tutar." dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Acem Tekkesi'nde AK Parti İlkadım İlçe teşkilatı mahalle başkanları ile kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Mustafa Bilgin,  AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar ve mahalle başkanları katıldı. Başkanlar, seçim çalışmaları süresince İlkadım Belediye Başkanı'nı Erdoğan Tok'un mahallelerde verdiği sözlerini tuttuğunu belirterek Başkan Tok'a teşekkür etti.

 

 

 

“BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR”

Birliktelik ile aşılamayacak problem olmayacağını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Seçim çalışmalarında gerçekleştirdiğimiz gayretli çalışmalarımız sonucu halkımızın takdiri ile İlkadım'da tekrar halkımızın hizmetkarı olduk. "dedi.

 

“AYRICALIKTA BULUNMADIK”

Herkese eşit mesafede olduklarını kaydeden Başkan Erdoğan Tok, " Göreve geldiğimiz günden bugüne kimseye ayrıcalıkta bulunmadık. Önce insan ilkesini hayatımıza prensip edindik. İnsanları memleketlerine, doğduğu yere göre ayırmadık. Herkesi ve herkesimi kucakladık.  İnsanlarını belirli bir zümreye ve sınıfa bölmedik.  Önce insan dedik. İnsana değer verdik. Biz çalışanımızı ayırt etmeden yaptığı işe bakarak değerlendirdik. "dedi.

 

 

“EKMEĞİNİN PEŞİNDE KOŞANIN YANINDA OLDUK”

Samsun’da nefes alan her insanın bu şehre katkı sağladığını belirten Başkan Tok:” Trabzonlu, Rizeli, Bayburtlu, Sinoplu, Kavaklı, Ladikli ve Çarşambalı ayırt etmeksizin herkese eşit davranıyoruz. Herkes Samsunumuzun insanı, bu şehre katkı sağlayan kişilerdir. Mikro milliyetçiliğe karşıyız, mikro milliyetçilik bizleri böler ama Samsunluluk ruhu bizleri güçlü bir şekilde bir arada tutar. Çalışanın ekmeğinin peşinde koşanın her daim alın terinin savunucusu olduk. Olmaya sonuna kadar devam edeceğiz. Ortamı bölen, ayıran  değil birleştiren bir belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz ve edeceğiz.” dedi.

 

 

“KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLAN KAZANIR”

Dürüst insanların toplumda her zaman yeri olduğunu belirten Başkan Tok: “Memleketi ne olursa olsun yiğit ve dürüst olan insanlar toplumda her zaman kazandığı gibi ekmek parasını rahat bir şekilde kazanır. Kim olursa olsun işini doğru ve dürüst yapıyorsa o kişi veya kişilerle çalışmaktan vazgeçmeyiz. Bazı kişiler canımızın istediği kişiyi işten çıkardığımızı söylüyorlar. Belediyemizde geçen dönemden çalışmaya başlayan ve halen çalışan personellerimiz var. İşlerini yapan bizlere köstek değil destek olan kişilerle bir problemimiz olmamıştır olmayacaktır." diye konuştu.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER