PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA İÇ KONTROLE BÜYÜK ÖNEM

01 Ocak Perşembe 1970

İLKADIM'DA İÇ KONTROLE BÜYÜK ÖNEM

 

 

İlkadım Belediyesi 2015-2017 Kamu İç Kontrol Standartları Uyum Eylem Planı çerçevesinde değerlendirme toplantısını tamamladı.

 

İlkadım Belediyesi 2015-2017 Kamu İç Kontrol Standartları Uyum Eylem Planı toplantısını iki ayrı oturum halinde gerçekleştirdi. İlkadım Belediyesi Daire müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıya İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İç kontrol İzleme ve Değerlendirme Kurulu Başkanı Musa Yüksel başkanlığında gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda İç kontrol Sistemi Uyum Eylem Planı çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 

PERSONELİN ROLÜ ÖNEM TAŞIYOR

 İç Kontrol Sistemi ve Eylem Planı hakkında farkındalık yaratmak amacıyla bilgilendirme eğitimi verildiğini, bu sayede de farkındalığın arttığını gözlemlediğini ifade eden İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel "Personelin sistem içerisinde rol ve sorumlulukları, bilgi paylaşımı ve görüş alış verişi bizler için büyük önem taşımaktadır. Çalışmalarımızdan daha iyi sonuçlar alabilmek için bundan sonraki süreçte de bu tür toplantıların daha sık düzenleneceğiz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımız belediyemiz yöneticileri tarafından önemle desteklenmektedir. Halkımıza daha iyi , daha memnun edici hizmet için her gün hızla gelişiyoruz" diye konuştu.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER