PROJELER

ALBÜMLER

ATAKÖY’DE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

01 Ocak Perşembe 1970

ATAKÖY'DE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

BAŞKAN TOK, "DOLU DİZGİN ÇALIŞIYORUZ"

 

İlkadım Belediyesi tarafından Ataköy ve Kazım Karabekir Mahallelerinde yapılan yol açma ve genişletme çalışmalarını inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım için yorulmadan dolu dizgin çalışıyoruz" dedi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ataköy ve Kazım Karabekir Mahallelerinde başlatılan yol açma ve genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalardan detaylı bilgi aldı. Ataköy Mahallesi imar düzenlemesi sonrası bölgede bulunan yollarda genişletme ve bölgeye yeni yollar için yol açma işlemi gerçekleştiren ekipler gece gündüz demeden çalışmalara devam ediyor.Gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tok da Ataköy, Kazım Karabekir mahallerinde olduğu gibi İlkadım İlçesinin dört bir yanında çalışmaların sürdüğünü belirtti.

 

"HER NOKTADA HİZMET"

İlkadım ilçesinin 61 mahallesinin her birinde çalışmalar olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ""İlkadım Belediyesi olarak dolu dizgin çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlkadım ilçemiz Samsun şehrimizin en büyük ilçesi konumunda. Gece gündüz demeden İlkadım için çalışıyoruz. Yaza ciddi anlamda hazırlık yapıyoruz. Yollar açıyoruz, genişletiyoruz, bir yandan kaldırımlarımızı parklarımızı komple elden geçiriyoruz. Ataköy mahallemizin imar düzenlemesinin ardından hemen ekiplerimiz ile birlikte A'dan Z'ye tüm çalışmalarımıza start verdik. Artık İlkadım'da her mahallede bir hareketlilik var. 61 mahallemizin 61'inde de her noktasında bir çalışma var. Samsun'da İlkadım Belediyesi olarak Asfalt üretim tesisi olan bir belediyeyiz. Bu noktada açtığımız ve genişlettiğimiz yollarımız da hemen asfalt çalışmalarını başlatarak tozu kiri ortadan kaldırmış olacağız. İlkadım ilçemizde dolu dizgin hizmetlerimiz devam ediyor. Büyük projelerimize imza attık ve atmaya hızla devam ediyoruz.  Kısa süre sonra İlkadım hizmet binamızın temelini atarak 1 buçuk yıl gibi bir süre sonra hizmete girmiş olacak. Halkımıza en güzel hizmetleri sunabilmek adına hızla yorulmadan çalışıyoruz" dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER