PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DAN İMALATANE BASKINI

01 Ocak Perşembe 1970

 

İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçe genelinde faaliyet gösteren imalathanelerde hijyen ve ruhsat denetimi yapıldı. Ekipler özellikle hijyen denetiminden geçemeyen işletmelere uyarı ve tutanak tuttu.

 

                 

UYARILAR YAPILDI

İlkadım Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçe genelinde faaliyet gösteren pasta, simit ve tatlı imalathanelerinde ramazan ayı öncesi gıda denetimi yapıldı. Denetimlerde, iş yerlerinin ruhsatları, genel temizlikleri, üretim yerleri  ve personel portör muayeneleri incelendi. Zabıta ekipleri denetimler sırasında uygunsuzluk tespit ettiği bazı iş yerlerine uyarıda bulunarak zabıt tuttu. Hijyen  ve evraklar noktasında örnek olan işletmelere Zabıta Müdürü Süleyman Yılmaz teşekkürlerini sundu.

 

"HALKIN SAĞLIĞI İÇİN"

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Süleyman Yılmaz, "İlkadım ilçemizde faaliyet gösteren imalathaneleri ramazan ayına kısa bir süre kala büyük bir titizlikle denetliyoruz. Öncelik olarak hijyen kontrolü yaptığımız yerlerde ruhsat ve personel portör muayenelerine de bakıyoruz. 200'e yakın imalathaneyi tek tek detaylı bir şekilde denetime alacağız. Denetimlerimizin amacı halkın sağlığını korumak. Denetimlerimiz bundan sonra da sık sık devam edecektir. Özellikle uyarı ve tutanak tutulan iş yerlerinin eksikliklerini gidermeleri gerekli yaptırımları uygulanacaktır." diye konuştu.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER