PROJELER

ALBÜMLER

EĞİTİMLE ÖNCE İLKADIM SONRA TÜRKİYE BÜYÜYECEK

01 Ocak Perşembe 1970

EĞİTİMLE ÖNCE İLKADIM SONRA TÜRKİYE BÜYÜYECEK

 

İlkadım’ da Öğrenci Yavrularımız En İyi İmkanlarla Okumalıdır

İlkadım Belediyesi her geçen gün eğitime verdiği destekleri arttırarak vatandaş ve öğrencilerden övgü alıyor.

İlkadım Belediyesi destekleri ile Arıburnu İlkokulunda yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Salon, Çocuk Oyun Parkı ve minik öğrencilere paylaşım duygusunu aşılayan Sevgi Mağazası Projesinin açılış merasimi gerçekleştirildi.

Açılış merasimine İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Okul Müdürü Zekeriya Keskin, Okul Öğretmenleri, veliler ve minik öğrenciler katıldı. Arıburnu İlkokulu tanıtım filmi gösterimiyle başlayan merasimde söz alan Okul Müdürü Zekeriya Keskin; “Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz projelerin yanı sıra, boyamasından tadilatına kadar küçük yada büyük demeden her eksiğinde gerek maddi gerek personel anlamında bizlerden desteğini esirgemeyen İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a teşekkürlerimi hem öğrencilerimiz hem velilerimiz hem de kendi adıma bir borç biliyorum” dedi.

Ardından söz alan İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz “Kaymakamlık olarak eğitime destek vermek bizim görevimiz olmasının yanı sıra bireysel olarak da bir sorumluluktur. İlçemiz sınırlarında eğitim adına yapılan her projede, proje ortaklığı için İlkadım Belediyesi ve Başkan Tok’a teşekkür ederim. Yapılan her yatırımla eğitim biraz daha gelişmektedir ve Ülkemiz adına gurur kaynağı olmaktadır” şeklinde konuştu.

 

İlkadım’ da Öğrenci Yavrularımız En İyi İmkanlarla Okumalıdır

Arıburnu İlkokulunda İlkadım Belediyesi destekleri ile açılışı yapılan Çok Amaçlı Salon, Çocuk Oyun Parkı ve Sevgi Mağazası Projesinin İlkadım Belediyesi tarafından eğitime verilen desteğin güzel birer örneği niteliğinde sayıldığını vurgulayan Başkan Tok yaptığı konuşmada; “Belediyemizin çalışmalarını yakından takip eden bütün vatandaşlarımız bilmektedir ki söz konusu eğitim olduğu zaman imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirerek desteğimizi sürdürüyoruz. Çünkü biliyoruz ki Büyük Türkiye’nin inşasında bu gün verdiğimiz mücadelenin devamı yarının donanımlı yöneticileriyle sağlanacaktır. Geleceğin yöneticileri bu günün minikleridir. İşte bu bilinçle öğrenci yavrularımızın en iyi imkanlarla okumalarını sağlamak için var gücümüz ve tüm bilgimizle eğitime desteğimiz devam etmektedir. Bu gün açılışını yaptığımız sosyal alanların minik yavrularımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Açılış sonrası İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz’ a teşekkür plaketinin okul yönetimi tarafından verilmesiyle merasim son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER