PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DAN ÖĞRENCİ VE AİLELERİNE BÜYÜK DESTEK

01 Ocak Perşembe 1970

 

İlkadım Belediyesi hafta sonu gerçekleşen 2014 Lisans Yerleştirme Sınavlarında öğrencilere ve velilere destek oldu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Öğrencilerimizin böyle önemli günlerinde her zaman destekçisi olduk" dedi.

Hafta sonu yapılan 2014 Lisans Yerleştirme Sınavlarında sınava giren kişilere ve velilere akide şekeri, su ve çay dağıtarak sınav süresince destek oldu. Ayrıca sınava geç kalan kişiler için Gazi ve İlkadım Belediye hizmet binası önünden servisler hazır bulundu. Sabah erken saatlerde  şeker, su ve çay servisine başlayan belediye çalışanları ailelerin ve sınava giren öğrencilerin sınav stresini bir nebze olsun azalttı. Öğrenciler sınav salonlarında gelecekleri için ter dökerken veliler ise heyecanlı bir şekilde dualar ederek çocuklarına destek oldu. İlkadım Belediyesi'ne yapılan hizmetten dolayı teşekkür eden veliler dağıtılan ikramlarla sınava giren çocuklarını ve yakınlarını bekledi.

GEREKEN DESTEK DEVAM EDECEK

Öğrencilerin geleceğini belirlediği önemli sınavda öğrenciler için gereken desteğin her zaman gerçekleşeceğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " İlçemiz genelinde bulunan sınav merkezleri önünde belediyemiz tarafından öğrenci ve velilerimiz için çay, su ve şeker dağıtımı için stantlar kurduk. Hem öğrencilerimizin hem de velilerimiz için heyecanını biraz olsun azaltmak ve onlara destek olmak için yanlarındayız. Geleceklerini belirleyecek olan Lisans Yerleştirme Sınavı'na giren öğrencilerimize desteklerimiz her zaman devam edecektir. Sınava giren tüm öğrencilerimize hayırlı olsun diliyorum.” dedi

Öte yandan İlçede ki sınav merkezleri yakınında bulunan inşaat ve gürültü yapan çalışmaları sınav süresince durduran İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı zabıta ekipleri sınav boyunca  denetimleri sıklıkla gerçekleştirdi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER