PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’dan Güçlü "EVET"

01 Ocak Perşembe 1970

İlkadım'dan Güçlü "EVET"

 

 

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı, Derebahçe Sosyal Tesislerinde Yeni Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili “Mahalle Başkanları “toplantısı organize etti.

 

Toplantıya, AK Parti Çevre Şehircilik ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Eski Milletvekili Mehmet Kurt, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Eski İl Başkanı Osman Çetinkaya, İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  AK Parti Eski İlçe Başkanı ve İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı İhsan Kurnaz, İlkadım İlçesinde görev yapmış ve görev yapmakta olan teşkilat mensupları katıldı.

 

VAROL; “16 NİSAN’A HAZIRIZ”

Teşkilat olarak 16 Nisan'a hazır olduklarını  söyleyen İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol “ 25 Şubat tarihinden bugüne kadar olan sürede programlara başladıklarını, Sandık kurullarını, okul kat sorumlularını müşahidleri ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladıklarını kaydetti.

 

TOK; “GELECEĞİMİZ İÇİN EVET”

Referandum öncesi Cumhurbaşkanlığı hükümet modelini halka iyi anlatmak gerektiğini ifade eden Başkan Tok, " Ülkemizin tamamını ilgilendiren böylesi hassas konularda bilinç oluşturmak önemli bir konudur. Bu nedenle mesai saati gözetmeden çalışmalı ve geleceğimiz için, büyük Türkiye için en doğru kararların alınmasına millet adına aracı olmalıyız.” dedi

 

GÖKSEL; “İLK GÜNKÜ AŞKLA…”

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ise, " Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini halka anlatmak için kolları sıvadıklarını, bizler yine ilk günkü aşkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz." diye konuştu.

 

“YETKİ KARMAŞISINA SON VERİLECEK”

AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ise, "15 Temmuz sürecinden sonra yaşanan olaylar yeni anayasanın bir an önce yapılması ve çift başlılığı ortadan kaldırmak adına daha özgür bir Türkiye için çalışacağız" şeklinde  konuştu.

 

KARAASLAN: “ AK PARTİ’NİN DEĞİL,TÜRKİYE’NİN MESELESİ”

16 Nisan günü ülke için çok önemli bir karar vereceğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ''Bu yalnızca AK Parti'nin meselesi değil. Bu Türkiye'nin meselesi. Bu bütün bir milletin meselesi. Millet olmanın gereğini inşallah o gün yerine getireceğiz. Milli mücadelenin başladığı şehir Samsun, bu ruhla yoğrulmuş şehir Samsun, bugüne kadar bunun aksine hiç bir davranış sergilemedi. Biz inanıyoruz ki Samsun'da bu büyük başlangıca ciddi anlamda destek verecek'' ifadelerini kullandı.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER