PROJELER

ALBÜMLER

Tok’tan Reis Filmine Övgü

01 Ocak Perşembe 1970

Tok'tan Reis Filmine Övgü

İlkadım Belediyesi ve AK Parti İlkadım ilçe teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatından kesitler sunan ’Reis’ filmini izledi.

 

İlkadım Belediyesi tarafından organize edilen sinema etkinliğinde, İlkadım Ak Parti İlçe teşkilatı, Belediye Meclis üyeleri, Belediye çalışanları, İlkadım muhtarları bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığını konu alan REİS filmini İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eşi Hatice Tok, kızı Büşra Tok, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım ilçe teşkilat üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve aileleri ile birlikte izledi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile belediye başkanlığını konu alan “REİS” filmini izlemek için salonu dolduran, İlkadım Ak Parti İlçe teşkilatı, Belediye Meclis üyeleri, Belediye çalışanları, İlkadım muhtarları ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

“Tok; Reis filmi izlenmesi gereken önemli bir eser olmuş”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Yaklaşan 16 Nisan referandum süreci öncesi AK Parti teşkilatına ve belediye Personellerine aileleriyle birlikte keyifli anlar yaşattı. Film olarak 16 Nisan Referandum öncesi süreçle alakalı “REİS” filmini seçtiklerini belirten Erdoğan Tok “Cumhurbaşkanımızı seviyoruz onun hayatının her devresi bizim için önemli , kendini halka adamış bir lider olarak çıkarılması gereken dersler ve örnek alınması gereken yaşantısını konu alan “Reis” filmi oldukça güzel bir eser olmuş. Sayın Cumhurbaşkanımızın hayatını anlatan film çocukluk yıllarında Türkiye’nin bir dönemine de ışık tutuyor. Reis filmi izlenmesi gereken önemli bir eser olmuş.” dedi.

 

“Kendini Milletin Üstünde Görenler Asla Başarılı Olamaz”

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatından kesitler sunan Reis filmini izleyen Başkan Tok; “Filmde de gördüğümüz gibi bu ülkede kendini milletin üstünde gören çok insan vardı. Ama gücünü her zaman milletten almış ve belediye başkanlığından devletin zirvesi olan Cumhurbaşkanlığına giden yolda asla millete arkasını dönmemiş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bizlere ve bilhassa gençlere tam bir örnektir. Milletin yanında olmayan, millete sırtını dönerek onun değer ve ihtiyaçlarını önemsemeyen her yapılanma tarihe gömülmeye mahkumdur” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER