PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’da Polislere Moral Ziyareti.

01 Ocak Perşembe 1970

-İlkadım'da Polislere Moral Ziyareti.

-Tok, "Polisimizin Her Zaman Yanındayız"

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve Parti İlçe teşkilatı mensupları  Gazi Polis Merkezini ziyaret etti.

 

Polislere moral ziyaretinde bulunmak amacıyla Gazi Polis Merkezine giden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve teşkilat mensuplarını Gazi Polis Merkezi Amiri Fuat İlhan karşıladı.

 

TOK, "POLİSİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

 

 Polisimizin her zaman yanındayız" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten çekinmeyen polisimizin her zaman yanındayız. Rabbim güvenliğimizi temin eden, huzurumuzu tesis ve muhafaza eden tüm polis ve askerlerimize güç ve kuvvet versin. Hain saldırılarda şehit düşen tüm polis ve askerlerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum." dedi.

 

Gazi Polis Merkezi Amiri Fuat İlhan ise moral ziyaretinde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş , İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti  İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve teşkilat mensuplarına düzenledikleri ziyaret için teşekkür etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER