PROJELER

ALBÜMLER

Başkan Tok’tan STSO ziyareti

01 Ocak Perşembe 1970

-Başkan Tok'tan STSO ziyareti

 

-Tok'tan " Yeni İstihdam Seferberliğine" Destek Arayışı

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'İstihdam Seferberliğine' katkı verilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

 

'Yeni Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi' referandum çalışmaları kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Murzioğlu’ nu makamında ziyaret etti

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Serinkaya ve AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Keskin ile birlikte Samsun Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Murzioğlu ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun Ticaret Sanayi Odası Başkanı Aydın Özvatan, Samsun Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Haluk Akyüz, Mustafa Kemal Şahin, Süleyman Hızır'ı ziyaret etti.

 

Tok'tan Samsunlu İş Adamlarına Destek Çağrısı

İlkadım ilçesi için her türlü başarıya giden çalışmaları desteklediklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “ Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının yapmış oldukları çalışmaları yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Elimizden geldiğince halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. İlkadım’ı daha ileriye nasıl götürebiliriz onun uğraşı içerisindeyiz. Samsun Ticaret Sanayi Odası ile her konuda iletişim halinde olmamız ve her kurumla sürekli diyalog halinde bulunmamız Samsun ekonomisinin canlanmasına büyük bir katkı sağlayacaktır.” dedi.

 

Başkan Tok; "İstihdam Seferberliğine Katkı Vermeliyiz"

Türkiye'de istihdam açığının kapatılmasına yönelik Cumhurbaşkanı'nın çağrısına iş dünyasının gerekli katkıları vermesi gerektiğinin altını çizen Başkan Tok," Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın başlattığı istihdam seferberliği için en iyi neticeyi almak için iş adamlarımızın üzerine düşen vazifeyi yerine getirme gayreti içerisinde olmalıdır. Ülke menfaatleri adına işsizliği bir nebze olsun azaltabilmek ve alım gücümüzü daha da artırmak için ülke genelinde başlatılan istihdam seferberliği konusunda iş dünyası olarak elimizi taşının altına koymalıyız. Yeni iş sahaları oluşturarak yeni iş imkanları oluşturmalıyız" diye konuştu.

 

STSO'dan Tok'a Teşekkür

Samsun ekonomisi ve oda çalışmaları hakkında bilgiler veren Samsun Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Murzioğlu, Yapılan ziyaretten ötürü Başkan Tok'a teşekkür etti. Murzioğlu ayrıca, İlkadım ilçesine yapılan hizmet ve projeleri yakından takip ettiklerini belirterek Başkan Erdoğan Tok’ a başarı dileklerini sundu

 

Samimi ve içten bir havada geçen ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER