PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım Belediyesi’nden Camilere Estetik Rötuş

04/04/2017

-İlkadım Belediyesi'nden  Camilere Estetik Rötuş.

-Kefeli Camii abdesthanesi örnek oldu.

 

İlkadım Belediyesi'nin Cami ve İbadethanelerde yaptığı tadilat, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına  kazandırdığı mimari görsellik, estetik bir anlayışla sanata dönüştürülüyor.

 

İlkadım Belediyesi tarafından yapılan Kefeli Camii abdesthanesi örnek oldu.

 

Başkan Tok, İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yapımı devam eden Kefeli Camii abdesthanesinde incelemelerde bulundu.

 

VATANDAŞLAR MEMNUN

 

İlkadım Belediyesi tarafından vatandaşların talebi doğrultusunda  ilçe genelinde cami ve ibadethanelerde yaptığı yenileme ve tadilat çalışmaları örnek oluyor.  Fen İşler Müdürlüğü ekiplerince onarım, bakım ve tadilat yapılarak yenilenen Kefeli Camii abdesthanesi görünümü ile dikkat çekiyor. Vatandaşlar da,  yapılan çalışmalardan ötürü  memnuniyetlerini ifade ederek Başkan Tok’a teşekkür etti.

 

“DOSTLUKLAR YENİDEN FİLİZLENİYOR”

 

İlkadım Belediyesi olarak camii ve ibadet alanlarına büyük önem verdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Yalı Camii’nde yaptığımız proje büyük beğeni kazandı. Hemen hemen her mahallede yıllarca bakımları ihmal edilen camilerinin tamamında mutlaka bir çalışmamız var. Karadeniz’in en büyük Külliye ve Camii’sini de Samsunluların hizmetine sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bütün bu çalışmaların sonunda camilerimiz cemaatin toplanabildiği, sohbet edebildiği ve kaybetmekte olduğumuz komşuluk ve dostluk ilişkilerinin yeniden filizleneceği alanlar haline geliyor.” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER