PROJELER

ALBÜMLER

İlkadım’lı Genç Sporcunun Başarısı Gururlandırdı

10/04/2017

-İlkadım’lı Genç Sporcunun Başarısı Gururlandırdı.

 

-İlkadım'a Türkiye ikincisi olarak döndü.

 

İlkadım Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcuları  Çorum’da düzenlenen 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Gençler Güreş Müsabakalarında Türkiye 2.liği ile gururlandırdı.

 Çorum Atatürk  Spor Salonunda düzenlenen 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Gençler Güreş Müsabakaları sona erdi. 21 ilden toplam 300 sporcunun katıldığı müsabakalar gerçekleştirildi.

 

Başkan  Tok’a teşekkür

Son derece çekişmeli ve seyir zevki yüksek mücadeleler sonucunda İlkadım Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcusu Mehmetcan Kaya 120 kg da Türkiye 2.si oldu. İlkadım Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Antrenörleri Abdulsamet Aker ve Nuri Özer organizasyon sonrası yaptıkları açıklamada, “Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonunda İlkadım’a Türkiye 2.liği ile dönmekten mutluluk duyuyoruz. Genç sporcularımızı tebrik ederken, bizlere ve spora verdiği destek için İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a teşekkür ederiz. Antrenmanlarımızı Mete Adanır Spor Salonunda gerçekleştiriyoruz ve sağlanan imkânlardan oldukça memnunuz. Buna teşekkür olarak da hemen hemen her müsabakadan madalya ve derecelerle dönüyoruz” dedi

Gururlandık ve Onur Duyduk.

Spora ve gençlere yapılan yatırımların karşılığının her zaman bir başarı ile döndüğünü vurgulayan İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, “Gururlandık, onur duyduk. İlkadım Belediyesi Gençlik Spor Kulübümüzün güreş sporcusu Mehmetcan Kaya, 120 kiloda Gençler Türkiye 2.si oldu. Başarısından dolayı sporcumuz Mehmetcan Kaya'yı, antrenörünü ve ailesini tebrik ediyorum.” diye konuştu..

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER