PROJELER

ALBÜMLER

Milletvekili Kurt ve Başkan Tok Polisleri Ziyaret Etti.

10/04/2017

Milletvekili Kurt ve Başkan Tok Polisleri Ziyaret Etti.

 

 

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 'Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten çekinmeyen polisimizin her zaman yanındayız' dedi.

 

Ak Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt, İlkadım Belediyesi  Başkanı Erdoğan Tok ,Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Varol  Türk Polis Teşkilatı’nın 172.Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle İlyasköy Polis Merkezini ziyaret etti.

 

"Polisimizin her zaman yanındayız."

 

Türk Polis teşkilatının kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla İlyasköy Polis Merkezini ziyarete eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan, " Vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamaları için mesai gözetmeden, büyük bir özveriyle görev yapan tüm emniyet teşkilatımızın 172. Kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyorum Ülkemizin huzuru için yerel yönetimler olarak her zaman emniyet teşkilatımızın her zaman yanındayız. Bu ulvi görevi yerine getirirken canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyorum.” dedi.

 

"Huzurumuzun ve Güvenliğimizin Teminatı"

 

Türk Milleti'nin her zaman polisine güvendiğini ve ona gerekli desteği verdiğini ifade eden Ak Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği düşünüldüğünde polisin önemi daha iyi anlaşılıyor. Polis teşkilatımız huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak bu görevi yerine getirmektedir. Samsun da  bugün huzur ortamı varsa bu Samsun polisinin huzur ortamını sağlamak için canla başla çalışmalarından dolayıdır. Bu konuda Samsun’un huzurunu sağlayan Emniyet Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ak Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt, İlkadım Belediyesi  Başkanı Erdoğan Tok ,Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Varol  polis memurlarıyla bir süre sohbet etti.

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER