PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DAN ESNAFA TAM DESTEK

01 Ocak Perşembe 1970

 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Saathane'de bulunan esnaflarla bir araya geldi. Başkan Tok, " İlkadım Belediyesi olarak esnaflarımıza gereken her türlü desteği esirgemeyeceğiz" dedi.

Saathane esnaflarından Süleyman Çebi tarafından düzenlenen kahvaltıda esnaflarla buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok esnafın sıkıntılarını dinleyerek yardımcı olmaya çalıştı. Oyuncakçılar arastasında yapılan kahvaltı programında esnaf Süleyman Çebi Başkan Tok'a çiçek takdim ederek teşekkür etti. 

Esnaflığın içinden geldiğini ve ticaretin son derece meşakatli bir iş olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Saathane esnaflarımızla beraber olmaktan son derece mutluluk duydum. Gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalara sadece 1 2 kez ile sınırlanmamalı, bizler  hep sizlerin yanındayız. Esnaflıktan gelmiş bir kardeşiniz olarak ticaretin ne kadar meşakatli bir iş olduğunun son derece farkındayım. Bu nedenle esnaflarımıza gereken her türkü desteği çekinmeden vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Süleyman Çebi kardeşimize bu güzel buluşmayı hazırladığı için teşekkür ediyorum." dedi. 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER